Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'

Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' (http://www.scubadive.gr/forum/index.php)
-   Εκδηλώσεις - Δραστηριότητες - Δράσεις του Συλλόγου (http://www.scubadive.gr/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ (http://www.scubadive.gr/forum/showthread.php?t=2368)

ΦΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ 26-04-08 00:37

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
Καλησπέρα και καλό Πάσχα σε όλους!

Δεν είμαι μέλος του Συλλόγου αλλά ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω το σχολείο εφόσον αυτό είναι δυνατό. Παρακαλώ να με ενημερώσετε εάν υπάρξουν κενές θέσεις έστω και την τελευταία στιγμή.

Physalia 26-04-08 09:41

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ (Μήνυμα 11735)
Καλησπέρα και καλό Πάσχα σε όλους!

Δεν είμαι μέλος του Συλλόγου αλλά ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω το σχολείο εφόσον αυτό είναι δυνατό. Παρακαλώ να με ενημερώσετε εάν υπάρξουν κενές θέσεις έστω και την τελευταία στιγμή.


Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο fivos (Μήνυμα 11535)
Ο Vasilis παραμένει σε αναμονή αν υπάρξει κάποια άλλη ακύρωση.

ΥΓ: Ο Big-Βlue μπαίνει επίσης στη λίστα αναμονής, μια και έγινε μέλος του συλλόγου.

Φάνη όπως θα είδες και στην αρχική ανακοίνωση, το συγκεκριμένο σχολείο απευθύνεται μόνο σε μέλη του συλλόγου ΤΗΘΥΣ. Ακόμα και αν υπάρξουν ακυρώσεις της τελευταίας στιγμής, έχουμε όπως βλέπεις και δύο ακόμα μέλη μας σε αναμονή. Δυστυχώς, υπάρχουν διάφοροι περιοριστικοί παράγοντες, τους οποίους δεν μπορούμε να παρακάμψουμε για λειτουργικούς λόγους.

Σε ευχαριστούμε πάντως για το ενδιαφέρον κι ελπίζουμε να σε δούμε σε κάποια από τις μελλοντικές εκδηλώσεις μας -ακόμα και σαν μέλος, γιατί όχι;


Καλή Ανάσταση και Καλές Γιορτές!!
:geia:

Kostdive 29-04-08 11:30

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
θέλω κ εγώ να παρακολουθήσω το σχολείο.

geogeo 29-04-08 11:37

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο Kostdive (Μήνυμα 11799)
θέλω κ εγώ να παρακολουθήσω το σχολείο.

Κώστα, η απάντηση της Μαρίας, στο προηγούμενο ακριβώς post από το δικό σου, ισχύει και για το δικό σου αίτημα.
:geia:

Manogr 11-05-08 22:54

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
Οι συμμετοχες εχουν κλεισει οριστικα ?

Edit: Δεν ειχα διαβασει ολο το χαμο συμμετοχων που προυγηθηκε οποτε απλα να πω ενα μεγαλο μπραβο στο ΔΣ και να δηλωσω το ενδιαφερον μου για καποιο μελλοντικο σχολειο!:thumbup:

Physalia 12-05-08 09:42

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο Manogr (Μήνυμα 12184)
Οι συμμετοχες εχουν κλεισει οριστικα ?

Δυστυχώς ναι Μάνο....
Ελπίζω ότι αυτό το σχολείο θα επαναληφθεί. Είμαστε αρκετοί που δεν μπορέσαμε για διάφορους λόγους να συμμετάσχουμε αυτή τη φορά :(

neokles 15-05-08 11:40

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
Λίγες μέρες ακόμα... υπομονή :D

Nikos 16-05-08 17:33

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
παιδάκια... ξέρω είναι τελευταία ώρα αλλά... μήπως θέλει κάποιος να πάει την Κυριακή από τους Σαββατιανούς;;;

Λέω μήπως θέλει να κοιμηθεί λίγο παραπάνω...

fivos 17-05-08 23:17

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο fivos (Μήνυμα 11535)
Είχαμε δύο ακυρώσεις συμμετοχής (Physalia, Babis) οπότε οι dimitri και Sismanis N θα συμμετάσχουν κανονικά στο σχολείο (ενημέρωσα ήδη το προηγούμενο μήνυμα που περιέχει τις λίστες συμμετοχής.

Ο Vasilis παραμένει σε αναμονή αν υπάρξει κάποια άλλη ακύρωση.

ΥΓ: Ο Big-Βlue μπαίνει επίσης στη λίστα αναμονής, μια και έγινε μέλος του συλλόγου.

Έχουμε μια ακύρωση συμμετοχής από τον Γιάννη (grandbleu) [Κυριακή 18/5/2008]
Ο επόμενος στη σειρά είναι ο Vasilis ο οποίος ειδοποιήθηκε αλλά δεν μπορεί να συμμετάσχει, οπότε θα συμμετάσχει ο Big-Βlue.

Παραμένουν σε προτεραιότητα στην περίπτωση διοργάνωσης επόμενου σχολείου οι:
Grandbleu, Vasilis, Manogr

geogeo 18-05-08 19:20

Απάντηση: 17/18.05.2008 - Σχολείο Ο2 Provider για μέλη του ΤΗΘΥΣ
 
Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο fivos (Μήνυμα 12587)
...
Παραμένουν σε προτεραιότητα στην περίπτωση διοργάνωσης επόμενου σχολείου οι:
Grandbleu, Vasilis, Manogr

Φοίβε είναι και η Μαρία (Physalia) που δεν μπόρεσε αυτή τη φορά. :thumbup:

Η δεύτερη ομάδα τέλειωσε με επιτυχία το σχολείο σήμερα πριν από λίγες ώρες.
Είμαι πολύ χαρούμενος που είχα την ευκαιρία να συμμετάσχω σ' ένα σχολείο, που όπως πολλές φορές τονίστηκε κατά την διάρκεια του, ο καθένας μας το κάνει προς όφελος των διπλανών του.
Πολλά ευχαριστώ στον εκπαιδευτή μας, που με την εντελώς αφιλοκερδή προσφορά του προς τα μέλη του Συλλόγου μας, δίνει πρώτος το παράδειγμα του εθελοντισμού.
Τώρα είναι στο χέρι μας σαν Σύλλογος να το προχωρήσουμε ακόμα παραπέρα.
Κατά την ταπεινή μου γνώμη, ήταν μια ακόμα απάντηση στην ερώτηση "Γιατί να είναι κανείς μέλος του Συλλόγου"


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:53.

Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.