Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 15-06-09, 20:26
Το avatar του χρήστη Zin
Zin Zin is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 11-06-2007
Μηνύματα: 1.657
Απάντηση: Μια πρόταση

@apeiranthos
Δεν υπήρχε κανένα προβλημα στη διατύπωση σου.. μου φανηκε οξυμωρο το ανοιγμα της κατηγορίας να το ζητά ένας επαγγελματίας.. (οσο επαγγελματίας ή όχι αν νοίωθει για τον εαυτό του)
για σκεψου να εμπαινα σε ενα forum επαγγελματιών της κατάδησης και εκει που ειχαν τα θεματα τους να συζητανε να τους ελεγα οτι θα πρεπει να κάνετε δωρεες και παροχες στα μελη του συλλογου ΤΥΘΗΣ γιατι μόνο ετσι θα επωφεληθείτε... τραβηγμένο παράδειγμα, οκ. Το ίδιο τραβηγμένο μου φαίνεται να ερθεί σε ερωταποκρίσεις ο GKAM με τον επαγγελματια για τα τεχνικά χαρακτηριστικά της μασκας που διαφημίζει..
κανεις δε θα ερθει σε ερωταποκρίσεις... και τι ειναι αυτό που θα μεινει... ?? η δωρεάν διαφήμιση...καταλαμβάνοντα πολύτιμο χώρο από το forum.

και ηρθε η ώρα μου να πω κάτι άκομψο: "ο κ. τσαμπα πέθανε" και εφόσον το κατατστατικο δεν προβλέπει να "χρηματιζόμαστε" ...οι διαφημίσεις μπορούν ευκολα και ανώδυνα να γίνονται σε ολα τα υπολοιπα forum του χώρου που εχουν προβλέψει κατι τετοιο νομικα.

εξηγουμαι πως την προβολή των επαγελματιών που προσφέρουν στα μέλη του συλλόγου υπηρεσίες (whatever) οφειλουμε να την κάνουμε μεσω του forum με ομορφο τρόπο.. (και αυτο ειναι παλι κατι που συζητηθηκε και αποφασιστηκε στη ΓΣ..)

εν πασει περιπτώσει κανεις δε μιλησε για φίμωση... ειμαστε όλοι χρησιμοι και απαραίτητοι σε αυτο το forum ποσο μάλλον εσυ apeiranthos που εχεις δείξει ευαισθησία για τόσο σημαντικά θέματα που μας απασχολούν...

@geogeo:



__________________
vΖzzzinnn ...και τελος...
Απάντηση με παράθεση