Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 14-06-15, 11:26
fivos fivos is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 28-01-2007
Περιοχή: Αθήνα, Αγ.Ανάργυροι
Μηνύματα: 5.011
Απάντηση: Περί κλεφτοκοτάδων και μπουγαδοκλεφτών

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο eye love scuba Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω ότι η συζήτηση αρχίζει να ξεφεύγει. Παιδιά, αν έχετε διαφωνίες περί νομιμότητας, σεβαστό, μπορείτε να τις λύσετε στα διακαστήρια και αφού το κάνετε, πείτε μας το αποτέλεσμα να ξέρουμε τελικά τι ισχύει. Γιατί αν δεν μας το πείτε, τότε κατά τη γνώμη μου γίνεται κατάχρηση από μέρους σας του forum.
Πέστα ρε Γιώργο, αυτά ακριβώς σκεφτόμουν κι εγώ
Παιδιά ξέρω άπειρους δύτες που γελάνε με την "ωριμότητα" των συζητήσεων μεταξύ ομάδων ερευνών ναυαγίων στα forum, μην κοιτάτε που δεν τα λένε μπροστά σας.
Το επίπεδο της συζήτησης είναι τέτοιο που απαξιώνετε μόνοι σας το οποιοδήποτε άλλο ερευνητικό και συγγραφικό σας έργο.

Εντάξει μάθαμε για την αρχική επιστολή, μάθαμε και για την πρώτη αντίδραση- απάντηση, αλλά το μόνο που ενδιαφέρει στη συνέχεια είναι - αν υπάρξουν - οι αντίστοιχες νομικές διεκδικήσεις καθώς και το αποτέλεσμά τους όπως τονίζει κι ο Γιώργος.

Οι οποιεσδήποτε άλλες εξυπνακίστικες ατάκες, αναφορές σε λεπτομέρειες που κανένας δεν μπορεί να επιβεβαιώσει και οι προσπάθειες μείωσης του συνομιλητή σας, ίσως ικανοποιούν την ματαιοδοξία σας αλλά θυμίζουν συζητήσεις διεκδίκησης μαρκαδόρων σε νηπιαγωγείο.

__________________
Φοίβος Βιλανάκης :: μερικές φωτογραφίες μου ::
Απάντηση με παράθεση