Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 09-09-08, 23:19
Το avatar του χρήστη AMFIBIOS
AMFIBIOS AMFIBIOS is offline
 
Εγγραφή: 21-07-2008
Περιοχή: ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
Μηνύματα: 59
Unhappy Απάντηση: ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΛΕΙΖΕΡ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ

Για μυωπία μιλάμε έτσι? Κοίτα, όπου και αν ρωτήσω άκουω καλά πράγματα σχετικά με επέμβαση λέιζερ. Αλλά πριν λίγο, λίγο...τέλος πάντων, καιρό ένα φίλος μου έκανε τέτοια επέμβαση. Το πράγμα αγρίεψε πολύ. Μετά την επέμβαση ΔΕΝ μπορούσε να δει καθόλου καλά, ούτε να οδηγήσει δεν μπορούσε, και αναγκάστηκε να κάνει νέα επέμβαση. Μετά τη δεύτερη το ένα μάτι ήταν ok ενώ με το άλλο πάλι δεν έβλεπε καλά χώρια που είχε φλεγμονή από ότι έμαθα. Τώρα νέα του δεν έχω ακούσει αφού μένει Αθήνα και είναι σε πολύ δύσκολη κατάσταση. Βλέπεις, έχασε πάρα μα πάρα πολύ καιρό από τις σπουδές και τώρα τρέχει και δεν προλαβαίνει. Και όλα αυτά επειδή δεν γούσταρε τα γυαλιά και τους φακούς. Εγώ θα το σκεφτώ πολύ μα παρά πολύ πριν κάνω κάτι τέτοιο. Τα μάτια είναι ότι πιο πολύτιμο έχω. Βέβαια ο οφθαλμίατρος μου, μου είπε σε μεγαλύτερη ηλικία ελεύθερα...αλλά εγώ δεν είμαι σίγουρος.

Εύχομαι όλα να πάνε καλά. Για πιο λόγο θέλεις η μάλλον ήθελες να κάνεις επέμβαση?
__________________
ΑΡΜΕΓΕ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΕ ΧΕΛΩΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ ΛΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ!!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GKanel : 10-09-08 στις 12:24. Αιτία: Δεν επιτρέπονται τα greeklish στο φόρουμ
Απάντηση με παράθεση