Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 29-06-07, 10:57
lcoivera lcoivera is offline
 
Εγγραφή: 21-06-2007
Μηνύματα: 184
Απάντηση: Στο πυρετό του DIR

Φίλε Normoxic,
Παράθεση:
Εαν εσυ φιλε Icovera ξερεις καποια ή καποιες σχολες να πρατουν με αυτον τον τροπο, κατα την ταπεινη μου γνωμη αποτελουν την εξαιρεση και οχι τον κανονα...καλο θα ηταν να μην καταστροφολογουμε...
Εύχομαι οι σχολές που λένε ΟΧΙ σε μαθητές, για λόγους εμπειρίας ή και φυσικής κατάστασης, να είναι το μεγαλύτερο ποσοστό των σχολών σε όλη την Ελλάδα.

Η προσωπική μου γνώμη όμως (χωρίς να θέλω να καταστροφολογίσω), είναι πως τα πράγματα δεν είναι έτσι (ξανάλεω είναι η γνώμη μου!!).



Παράθεση:
Εγω απο την αλλη φιλε μου ξερω εκπαιδευτες που ΕΚΑΝΑΝ τα σχολεια τους στο εξωτερικο απλα γιατι καποιοι αλλοι δεν τους πιστοποιουσαν σε υψηλοτερες εκπαιδευτικες βαθμιδες για να μην τους φανε την πιτα....
''ο νοων νοειτο''.....
Δεν γνωρίζω τέτοιου είδους σενάριο που αναφέρεις. Μου φαίνετε πάντως πολύ ενδιαφέρον!


Εγώ όμως θέλω να θίξω αυτούς που πήγαν σε ένα τουριστικό θέρετρο και ¨αγόρασαν¨ Trimix πτυχίο για λόγους ευκολίας (χωρίς τις απαιτούμενες εμπειρίες - βουτιές). Αυτοί είναι που αναφέρει και ο GKAM ότι εμφανίζονται στα λιμανάκια κάθε Κυριακή με στεγανή στολή, διπλές στην πλάτη και με 2 - 3 stage για μπούγιο.....
(σαφώς υπάρχουν και εξαιρέσεις )

Αξίζει να πούμε όμως ότι υπάρχουν και πολύ καλοί δύτες που εκπαιδεύτηκαν στο εξωτερικό!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lcoivera : 29-06-07 στις 11:00.
Απάντηση με παράθεση