Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 05-02-10, 11:08
Το avatar του χρήστη ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ is offline
Μέλος ΔΣ Άλλων Συλλόγων
 
Εγγραφή: 13-07-2007
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μηνύματα: 173
Απάντηση: Oι κοραλλένιοι κήποι του Κορινθιακού

Να συμπληρώσω και εγώ με την σειρά μου κάτι που ίσως ξέχασε ο Γιώργος και πολλοί αγοράσουν το τεύχος και νομίζουν ότι η βιντεοσκόπηση αλλά και οι φωτογραφίες είναι άκρως επαγγελματικές , ο εξοπλισμός μας δεν το επιτρέπει , άλλωστε πολύ σωστά λέει και ο Γιώργος ("Το άρθρο βασικά θέλει να αναδείξει το πρόβλημα που προέκυψε με την κατασκευή του καινούριου αυτοκινητόδρομου και την καταστροφή -δυστυχώς- αρκετά μεγάλου αριθμού από κίτρινες και μώβ γοργονίες".)

Η ορατότητα όπως γνωρίζεται αρκετοί από εσάς στα νερά μας είναι περιορισμένη ,γιαυτό το λόγο πραγματοποιήθηκαν όχι τέσσερις αλλά δεκατέσσερις καταδύσεις για να βγει αυτό το αποτέλεσμα ,κατ εμένα αρκετά αξιόλογο σύμφωνα με τα παραπάνω.

Για όσους λοιπόν δουν το video και της φωτογραφίες συγχωρήστε τα τυχόν λάθη μας και απολαύστε μαζί μας 12 min απόλυτης χαλάρωσης .

Όποιος θέλει να θαυμάσει από κοντά αυτές τις ομορφιές και ο Γιώργος και εγώ είμαστε πρόθυμοι να σας ξεναγήσουμε στους "Κοραλλένιους Κήπους του Κορινθιακού " θα είναι μεγάλη μας χαρά .
Απάντηση με παράθεση