Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 18-06-07, 13:14
Το avatar του χρήστη neokles
neokles neokles is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Περιοχή: Ν. Ψυχικό
Μηνύματα: 1.172
Απάντηση: Ποιά είναι η πιο όμορφη κατάδυση που έχετε κάνει;

Σε αυτό το thread θα πάρω εγώ το θέση της Μαρίας ΑΡΝΟΥΜΕΝΟΣ να απαντήσω διότι η κάθε βουτιά είναι ξεχωριστή και δεν μπορώ να πω πια είναι η πιο ωραία. Είναι άδικο και ρατσιστικό να ξεχωρίσω μια βουτιά.

χεχεχεχεχε

Λοιπον δεν έχω πολλές βουτιές οπότε ίσως να είναι πιο εύκολο να διαλέξω μία. Θα μπορούσα να πω στα λεγρενά που βουτηξα μια φορά με δύο πολύ καλά παιδιά που με προσέξανε πολύ (σαν πρωτάρη που ήμουν στα μέρη)

Αλλά και στην Μυλοκοπή μου άρεσε πολύ και την πρώτη φορά αλλά και τις άλλες 2

Και στα Λιχαδονήσια με τον Paul ήταν φανταστικά.

Στο Ζηνοβία; Άλλο πράμα! Ένα πολύ μεγάλο ναυάγιο σε βάθος που μπορώ να παω και γω.

Στην Σαμοθράκη πάλι ήταν το κάτι άλλο, η Λαδόξερα ήταν πραγματικα ξεχωριστή


Τελικά απο εδώ το πάω απο εκεί το πάω δεν μπορώ να απαντήσω, (συγγνώμη Μαρία). Ίσως γιατί δεν έχω ζήσει ακόμα την μεγάλη συγκίνηση, ίσως γιατί η μεγαλύτερη συγκίνηση είναι η επόμενη, ίσως πάλι υποσυνείδητα να μην θέλω να "αδικήσω" καμία βουτιά. Με την ευκαιρία του post που άρχισα να γράφω (και δεν μπορώ να τελειώσω) θέλω να σας ευχαριστήσω όσους μου έχετε κάνει παρέα υποβρυχίως. Πριν από λίγες μέρες έκλεισα 2 χρόνια βουτιές. Δυο πολύ όμορφα χρόνια γεμάτα όμορφες θάλασσες, βυθούς, ψάρια, λογής λογής θαλάσσια πλάσματα αλλά και όμορφους ανθρώπους. Σας ευχαριστώ


Απάντηση με παράθεση