Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 01-09-08, 14:40
PanEx PanEx is offline
 
Εγγραφή: 04-06-2008
Μηνύματα: 22
Απάντηση: 12.08.2008 - Διασυλλογικό ΟΧΙ στους Αγώνες Ψαροτούφεκου

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Physalia Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάνο, δεν είμαι σίγουρη ότι κατάλαβα ποιούς υποστηρικτές εννοείς αλλά κάτι μου λέει ότι τον ένα τον είδες στο πρόσωπο του ισοπεδωτικού (to put it mildly) κου Καλλιοτζή........
Μαρία,
Γράφτηκα μέλος στο φόρουμ σας περισσότερο για να λειτουργήσω "πυροσβεστικά" μεταξύ "σας" και "μας",θέλησα να σταθώ στο "συναίσθημα" και όχι σε αποτελέσματα μελετών,πολύχρονής πείρας,απανωτών quote κλπ.
Στο θέμα με την Τζιά είπα πως:"δεν θεωρώ σωστό να χαίρονται αυτοδύτες για αποφάσεις που παίρνουν για το ψ/τ άσχετα με την θάλασσα άτομα" και τώρα πως:"Θα ήταν καλύτερα να είχαν γίνει οι διαμαρτυρίες νωρίτερα στον Σφυκθ και στον Ν.Ο.Μ."
Νιώθω πως θαλασσινοί τα βάζουν με θαλασσινούς με στεριανούς διαιτητές.

Δεν θα κάνω τον δικηγόρο του κ.Καλλιοτζή ούτε του μέλους seafarer φωνές υπάρχουν πολλές και διαφορετικές κι'εδώ κι'εκεί θα τις ακούσουμε κι'αν χρειστεί να τις σχολιάσουμε χωρίς ειρωνεία και χαρακτηρισμούς .

Τέλος θέλω να τονίσω πως το ψ/τ αλλάζει και μαζί του αλλάζουν και οι παλιοί ψ/τ προσαρμόζονται στα νέα δεδομένα(οι νέοι είναι ήδη προσαρμοσμένοι),έτσι και οι αγώνες,θ'αλλάξουν και θα προσαρμοστούν κι'αν δεν μπορέσουν θα καταργηθούν,όχι γιατί κάνουν ζημιά αλλά γιατί πρέπει να είναι αποδεκτοί απ'όλους και προσαρμοσμένοι στις απαιτήσεις της εποχής.

Τα λέμε......
Απάντηση με παράθεση