Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 12-06-13, 07:23
Το avatar του χρήστη pkiriakos
pkiriakos pkiriakos is offline
 
Εγγραφή: 11-10-2012
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 59
Απάντηση: Πλήρωση φιαλών με μολυσμένο αέρα.

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
το φορητο κομπρεσερ που αναφερεις ειναι βενζινης ή ηλεκτρικο?
Εκτιμώ φίλε Γιώργο οτι είναι ηλεκτρικό.Δυστυχώς για εμένα δεν μπορώ να το δώ διότι βρίσκεται στο υπόγειο απο οτι έχω αντιληφθεί.Περισσότερα δεν γνωρίζω.Ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του καταστήματος που ποτέ δεν συμφώνησα.



Εχθές το βράδυ αφαιρέθηκε το κλείστρο απο την φιάλη και με την βοήθεια ενός στενού φακού που τοποθετήθηκε στο εσωτερικό της φιάλης διαπιστώθηκεν η μη ύπαρξη ελαίου στον πάτο της.Επειδή η φιάλη όπως είναι φυσικό άδειασε εγινε και δοκιμή οσμής.Δεν μυρίζει πλέον τίποτα.Τούτο προφανώς σημαίνει οτι μυρίζει απλώς ο αέρας ίσως απο κάποιο φίλτρο του αεροσυμπιεστή το οποίο δεν αντικαταστάθηκε όπως προτείνει ο κατασκευαστής του.Σήμερα ή αύριο θα μεταβώ στο εν λόγω κατάστημα πρός πλήρωση και αφού αδειάσω-αφαιρέσω το κλείστρο και απο  την δεύτερη φιάλη μου πρός διαπίστωση τυχόν μόλυνσης απο ποσότητα ελαίου θα αναφέρω στον καταστηματάρχη το συμβάν αφού πρώτα τον θέσω στην δοκιμασία να οσμιστεί τον αέρα.Ελπίζω και η δεύτερη φιάλη να έχει την τύχη της πρώτης φιάλης και να μην έχει μολυνθεί.Ενημέρωση εν ενθέτω χρόνο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pkiriakos : 12-06-13 στις 08:19.
Απάντηση με παράθεση