Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 21-05-08, 10:34
Το avatar του χρήστη GKanel
GKanel GKanel is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 01-02-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.157
Απάντηση: 24.05.2008 - Ομιλία-Δημόσια συζήτηση: 'Κρατώντας ένα DC μακριά από DCS'

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Big-Blue Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα,
καλό θα είναι να μη σκέφτεστε το σύλλογο μόνο ως σύλλογο του Αθηνηστάν αλλά όλου του Ελλαδιστάν.
Ως εκ τούτου οι καθημερινές είναι απαγορευτικές για κάποιον που είναι εκτός Αθήνας πρώτον λόγω ταλαιπωρίας και απόστασης (θέμα χρόνου) και 2ον γιατί δυστυχώς δουλεύουμε
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Manogr Εμφάνιση μηνυμάτων
Beracuda συμφωνω και ξεκινησα ηδη σχετικο θεμα στην κατηγορια των μελων του συλλογου... απο εδω και περα οι εκδηλωσεις πρεπει να αρχισουν να γινονται και αλλες μερες γιατι τα ΣΚ εχουν πηξει πια
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Beracuda Εμφάνιση μηνυμάτων
1/ Πολύ καλή η ιδέα και ο GKAM ιδανικός εισηγητής για το θέμα
2/ Όμως βρε παιδιά τα Σ-Κ πολλοί από εμάς φεύγουμε εκτός Αθηνών. Συν το προηγούμενο Σ-Κ έχουμε και το O2 σχολείο…
3/ Μήπως κάτι τέτοιες "σύντομες" εκδηλώσεις θα μπορούν να γίνονται απογεύματα καθημερινές?

Παρά το γεγονός ότι θα ήθελα να το παρακολουθήσω…. δεν θα μπορέσω.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Manogr Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα εκανα και ακυρωσα το ταξιδι μου...

Τα λεμε εκει
Καλές οι καθημερινές καλά και τα Σαββατοκύριακα.
Το θέμα του προγραμματισμού των εκδηλώσεων όπως έχει ειπωθεί και στο παρελθόν είναι πιο πολύπλοκο από ότι φαίνεται σε μια ανακοίνωση κάποιας εκδήλωσης.
Άλλοι βολεύονται καθημερινές και άλλοι σαββατοκύριακο, ο εκάστοτε ομιλητής μόνο πρωινές ώρες και η αίθουσα είναι διαθέσιμη την ώρα που έχω κανονίσει βουτιά ή την ώρα που παντρεύεται η εξαδέλφη μου.
Μοιραία λοιπόν κάποιοι θα είναι παραπονεμένοι και κάποιοι ευχαριστημένοι, το ΔΣ θέλει και προσπαθεί να οργανώσει τις εκδηλώσεις σε χρονικά πλαίσια που να βολεύουν τον περισσότερο κόσμο.

Είναι πιο εύκολο να προγραμματίζουμε τον χρόνο μας προκείμενου να παρακολουθήσουμε μια εκδήλωση-δραστηριότητα που μας ενδιαφέρει, όταν αυτή έχει ανακοινωθεί 10 με 15 ημέρες νωρίτερα.
__________________
GKanel
Απάντηση με παράθεση