Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #61  
Παλιά 22-01-09, 13:53
Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ is offline
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 709
Απάντηση: Τώρα φταίω εγώ?

1. το καταδυτικο δεν υποχρεουται να απολογειται σε κανεναν (και δεν νομιζω οτι ο Αντρεας θελει να κανει τον Ευαγγελατο) , οφειλει ομως ως επιχειρηση να δωσει μια απαντηση η οποια θα υπερασπιζεται τον εαυτο της στο αγοραστικο κοινο της (δλδ το κοινο του Τηθυς). Αυτη την πειστικη απαντηση δεν την εχω δει ακομα. Στην τελικη αναλυση δεν νομιζω οτι κανεις επιθυμει να δυσφημει κανεναν

2. Οι course directors της περιοχης δεν ειναι και πολλοι...ο συγκεκριμενος (κρινοντας μονο απο τη φωτογραφια) παραβιαζει στοιχειωδεις κανονισμους εξοπλισμου και οφειλουν τα μελη της Dsat να ενημερωσουν τον οργανισμο για την κατασταση . Αν ημουν μελος της DSAT (αντρεα, νεκταριε κλπ), και για να αποφυγω τη λοιδωρια απο τους πλασιε της GUE (ενας ειναι ο οργανισμος κλπ κλπ , σαν να λεμε ενα ειναι το κομμα...) θα το ειχα ξεκατινιασει το πραγμα με αυτους που πρεπει και οχι εδω....
Θα ειχα στειλει ηδη μια επιστολη στην DSat παραθετοντας τις φωτο, τις ημερομηνιες κλπ κλπ και ζητωντας πειστικες εξηγησεις απο τον ιδιο τον course director, τον οποιο θα τον εβρισκε η DSAT για μενα αφου το καταδυτικο δεν μιλαει....(πραγματικα μου φαινεται αδιανοητο ενας course director να βουταει με εξοπλισμο που στοιχειωδως δεν ειναι στα μετρα του!!!! γελασα πολυ με το αεροσατο απο πανω του!!!! οταν ομως διαβασα οτι ειναι course director μου κοπηκε το γελιο).

4. Απο την αλλη παλι αν ως IDCS instructor ειχα εναν course director να βουταει με ενα αντιστοιχο χαλι εξοπλισμου σε ενα σχολειο μου, θα του ειχα παρει ο ιδιος το σκαλπ. Η ευθυνη του συγκεκριμενου εκπαιδευτη λοιπον υπαρχει κ ειναι δεδομενη....

3. Ειναι τοσο δυσκολο να γινει κατανοητο οτι την τελικη ποιοτητα εκπαιδευσης την διαμορφωνει ο εκπαιδευτης και οχι ο οργανισμος?
__________________
Scuba around the globe
www.aqualized.com

Απάντηση με παράθεση