Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 20-01-09, 14:14
Το avatar του χρήστη Andreas Triantopoulos
Andreas Triantopoulos Andreas Triantopoulos is offline
 
Εγγραφή: 18-09-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 645
Απάντηση: Τώρα φταίω εγώ?

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν όντως παρατηρούνται παρατυπίες που θα μπορούσαν ενδεχόμενα να θέσουν σε κίνδυνο ανθρώπινες ζωές είναι κατά την άποψή μου χρέος μας να ενημερώσουμε (με εμπεριστατωμένο πάντα τρόπο) το καταδυτικό που διενεργεί την τεχνική εκπαίδευση και ακόμα ακόμα, την ίδια την DSAT.
Δημήτρη,

Δυστυχώς το θέμα που θέτεις είναι πολύ δύσκολο και ιδιαίτερα για μένα, που ως DSAT Tec Deep & Trimix και IDC Staff Instructor οφείλω να ενημερώσω τον οργανισμό. Αλλά πριν κάνω κάτι τέτοιο (το οποίο QA είναι πολύ σοβαρό και με ακόμα σοβαρότερες συνέπειες) θα πρέπει να ακούσω την γνώμη α) μαθητών, β) του εκπαιδευτή και γ) του ΙΤ.

Δεν ήμουν μάρτυρας του σχολείου, ούτε ξέρω εάν αυτές οι φωτό είναι από το σχολείο και τι τους έμαθε ο εκπαιδευτής... άρα όλοι είναι αθώοι μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Εάν κάποιος από τους μαθητές εγγράφως πεί ότι αυτά που βλέπουμε έγιναν στο σχολείο DSAT Tec Deep Diver και είναι αποτέλεσμα της διδασκαλίας και των οδηγιών του εκπαιδευτή, τότε ναι θα αναγκαστώ να ενημερώσω ωε οφείλω τον οργανισμό. Μέχρι τότε, απλά συζητάμε με υποθέσεις για το τί έγινε...
__________________
I never get narced, or pee in my wetsuit

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andreas Triantopoulos : 20-01-09 στις 14:19.
Απάντηση με παράθεση