Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 20-07-07, 23:45
Το avatar του χρήστη Σώτος Χριστοδούλου
Σώτος Χριστοδούλου Σώτος Χριστοδούλου is offline
 
Εγγραφή: 05-06-2007
Περιοχή: Κύπρος
Μηνύματα: 630
Απάντηση: Sharm El Sheikh - Πανόραμα

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο fivos Εμφάνιση μηνυμάτων
Για σκυλάκι το βλέπω (το είδα πριν ρωτήσεις και αναρωτήθηκα πως άραγε να το παρουσιάζουν οι ξεναγοί σας εκεί)

Ζηλεύω ... ζηλεύω... ζηλεύω...
και περιμένω να μας γράψεις ένα πλήρες Trip-Report όταν βρεις χρόνο στα Καταδυτικά Ταξίδια στο Εξωτερικό.
Ίσως μάλιστα να πρέπει να φτιάξουμε ειδική κατηγορία Trip Report ή Ταξιδιωτικό Ημερολόγιο (δεν ξέρω πως θα το λέγαμε ελλινιστί)...

Μόλις ξε-ζηλέψω, μπορώ να σου κάνω αν θες κάποια σχόλια για το τεχνικό μέρος των φωτογραφιών - τις έχω κατεβάσει όλες στο PC και βλέποντας φωτογραφία και EXIF (διάφραγμα, ταχύτητα, ISO κλπ) βγαίνουν χρήσιμα συμπεράσματα

Προς το παρόν, όμως συνεχίζω να ζηλεύω και να προσμένω το ταξίδι τον Οκτώβριο στην νότια Ερυθρά (St john’s – Elphinstone).

Νά 'σαι καλά που μας χάρισες αυτό το βραδυνό ταξίδι στην πολύχρωμη ζωή της Ερυθράς
Φοίβε 71 και μία! --- Είσαι κοντά. Εύχομαι να περάσει γρήγορα ο καιρός.

Έκανα και κάποια επεξεργασία στο φωτοσοπ αν μπορεί βεβαίως να ονομάστεί επεξεργασία. Πείραμα θα το έλεγα. Έβαλε πάντως αρκετό χρώμα.

Περιμένω όποτε βρείς τον χρόνο τα σχόλια σου. Μαθαίνουμε από αυτά εμείς οι πρωτόπειροι και όχι μόνο.

Για το trip report θέλω πολύ να το κάνω αλλά θα περιμένω καμία πανσέληνο για να βγάλω τα συναισθήματα καλύτερα ΧΕΧΕ.
Απάντηση με παράθεση