Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 26-07-07, 13:50
Το avatar του χρήστη Dimitris Galon
Dimitris Galon Dimitris Galon is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 05-06-2007
Μηνύματα: 745
Απάντηση: MDP (Milos Dive Project) 21-30 Σεπτεμβρίου 2007

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Skipper Εμφάνιση μηνυμάτων
Δημήτρη,

Μήπως υπάρχει δυνατότητα επιπλέον συμμετοχής δυτών "ενδιάμεσου" επιπέδου (π.χ. advanced nitrox), που δεν θα κάνουν ναυαγιοδιείσδυση αλλά θα μπορούσαν να έχουν κάποιο υποστηρικτικό / βοηθητικό ρόλο ;

Βασίλης
Αγαπητέ Βασίλη, δυστυχώς τα ονόματα των μελών του καταδυτικού κλιμακίου έχουν καταχωρηθεί εδώ και πολύ καιρό στην άδεια, πράγμα που δεν επιτρέπει αλλαγές. Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σου και ίσως καταδυθούμε μαζί στο μέλλον σε κάποια άλλη αποστολή. Να είσαι καλά και καλές βουτιές.

Παράθεση:
1. Αυτο θα πει οργανωση, πολυ γουσταρω...
2. Καμμια σχεση με την ''περιοχη'' των Handicap? Σαν κατι (απο HSA???) μου φαινεται πως βλεπω στο κοκκινο T-shirt σου, ή κανει τοση ζεστη που βλεπω οτι θελω?
3. Με το καλο να μας ερθεις....
4. Καλη αρχη, καλο κουραγιο μα κυριως καλη τυχη ακομα μια φορα σε ΟΛΟΥΣ σας....

Normoxic....


Φίλε Normoxic, σε ευχαριστώ και από μέρους τον υπόλοιπων παιδιών για τις ευχές σου. Τι μάτι είναι αυτό ρε παιδί μου........!!!!!........

Παράθεση:
Κάπου κυκλοφορεί ένα αρχείο με στίγματα από ναυάγια για την περιοχή. Δεν το έχω εγώ πάντως. Αλλά αν ψάξετε όλο και κάποιος θα το έχει, (ένα παλικάρι από την Πάτρα που του αρέσει να βουτάει σε ναυάγια.
Έπρεπε Δημητρό η πληροφορία να περάσει από Θεσσαλονίκη για να ξυπνήσω..... .......Σ΄ ευχαριστώ πολύ φίλε και ελπίζω να τα πούμε από κοντά στους βυθούς της Χαλκιδικής. Καλή επιτυχία στο σχολείο που θα κάνεις στην Κύπρο. Όλο και μεγαλώνει η σκηνή της τεχνικής κατάδυσης στην Ελλάδα. Καλώς ήρθες στο club.
Απάντηση με παράθεση