Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 03-03-09, 09:20
Το avatar του χρήστη Beracuda
Beracuda Beracuda is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 27-06-2007
Περιοχή: Κηφισιά & Κούνδουρος, Κέα
Μηνύματα: 293
Απάντηση: Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση του Σ.Ε.Α. "Τηθύς"

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Physalia Εμφάνιση μηνυμάτων
Βύρωνα! (Σε έχουμε χάσει λίγο και μας έλειψες)
Είναι αλήθεια, χάθηκα μέσα στα προβλήματα των ημερών, οικογενειακά (απώλεια μητέρας) και επιχειρηματικά γαρ (καρακρισάρα καταδυόμενη συνεχώς σε ολοένα και απύθμενα βάθη-θα μας σκάσει ), αλλά παρακολουθώ τα τεκταινόμενα του Συλλόγου & της καταδυτικής μας κοινότητας.

Παράθεση:
Δεν νομίζω ότι το Πρεδρείο θα μπορούσε να κάνει κάτι τέτοιο αφού η προσέλευση δεν εξαρτάται καθόλου από αυτό, το οποίο εεπ θα είναι σύσσωμο εκεί.
Τα σύσσωμα και τα ολόσωμα είναι πάντα ωραία

Παράθεση:
Αν σε βοηθάει καθόλου η μικρή εμπειρία μας, δεν έχει ποτέ αναβληθεί έως τώρα ΓΣ. Πάντα συγκεντρώνουμε απαρτία. Δεδομένου μάλιστα ότι πολλά μέλη θα βουτήξουμε την επόμενη μέρα στη λίμνη της Βουλιαγμένης, είναι και μια καλή ευκαιρία να τακτοποιήσουμε τις οικονομικές μας εκκρεμότητες (ούτε εγώ έχω ανανεώσει τη συνδρομή μου ακόμα ).
Ήλθεν η ώραν του κου Ταμίαν μας... Μπορούμε να πληρώσουμε τη συνδρομή και επί τόπου, Ναι?

Παράθεση:
Έχεις όμως δίκιο να ρωτάς, αφού κι εσύ -όπως και όλα τα μακρινά μας μέλη - χρειάζεστε μια κάποια βεβαιότητα για να μπορέσετε να προγραμματιστείτε. Προτείνω λοιπόν να αρχίσουμε να δηλώνουμε εδώ πρόθεση συμμετοχής για να δούμε πώς προβλέπεται η ημερομηνία της 14/3...

Βύρων, εγώ θα είμαι εκεί
Ωραία, το έγραψα και εγώ στο ημερολόγιο για τις 14/3 στις 5:00 μμ.

Ευχαριστώ Μαράκι
__________________
Beracuda
#28 Μέλος ΤΗΘΥΣ

“O ΑΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΝΑΙ ΑΓΑΘΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΚΑΘΗΚΟΝ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΦΥΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤIΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΓΕΝΙΕΣ“: Jacques-Yves Cousteau, το 1988 έγινε μέλος της Γαλλικής Aκαδημίας με την αναγγελία αυτή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Beracuda : 03-03-09 στις 10:00.
Απάντηση με παράθεση