Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 08-09-08, 09:25
Το avatar του χρήστη Physalia
Physalia Physalia is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.525
Απάντηση: Πως αντιδρούμε σε πληροφορία ψαρομπούκαλου??

gmav, έχω την ίδια απορία με σένα εδώ και πολύ καιρό....
.
Υπάρχει κάποιος που τον ξέρω, που το ξέρει ότι τον ξέρω, που ξέρει ότι αν και μόλις βρω την κατάλληλη ευκαιρία θα τον δώσω με την πιο απέραντη ηδονή, κι επειδή ξέρει τι ξέρω και τι θέλω (και όχι μόνο εγώ, υπάρχουν κι άλλοι στη λίστα αγανάκτησης), έχει γίνει μάστορας στη διακριτικότητα και φροντίζει πάντα να σκουπίζει προσεκτικά τα ίχνη του.....

Και παρόλο που ευχαρίστως θα έκανα την καταγγελία στο Λιμενικό όπου ....παρεμπιπτόντως.... εργάζεται ο αδερφούλης του, όσες φορές κι αν χρειαζόταν για να τσακίσω το οικογενειακό ηθικό, δυστυχώς δεν είναι τόσο απλό να αποδείξεις κάτι τέτοιο εκτός αν μπεις σε παράνοιες τύπου στήσιμο έξω από το σπίτι του, συνεχή παρακολούθηση κλπ κλπ.

Και δεν καταλαβαίνω επίσης τον Μιχάλη που για κάποιο λόγο το θεωρεί απλώς θέμα "θέλω ή δε θέλω" να το κάνω.....

Το "θέλω αλλά δεν μπορώ" Μιχάλη, είναι η συνηθέστερη των περιπτώσεων. Άνθρωποι που βγάζουν ΧΡΗΜΑ από αυτή τη δουλειά, δεν έχουν αφήσει και πολλά πράγματα στην τύχη για να μπορεί απλά να τους δώσει ο κάθε τυχάρπαστος...
__________________
The fish doesn't think because the fish knows everything
Απάντηση με παράθεση