Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 09-10-07, 15:09
Το avatar του χρήστη neokles
neokles neokles is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Περιοχή: Ν. Ψυχικό
Μηνύματα: 1.172
Απάντηση: Χρειάζονται οι αυτοδύτες προπόνηση??

Η διαφορά είναι ότι εσύ είσαι η Μαρία, δεν είσαι ο σύλλογος ερασιτεχνών μαγείρων . Όταν οργανώνεις και δίνεις μια νομική υπόσταση σε μια ομάδα δυτών με φιλοδοξίες και όνειρα, μαζί με την φωνή και την δύναμη σου δίνει μια τέτοια κίνηση, σου δίνει και ευθύνη και υποχρεώσεις. Πίστεψέ με έχω δει ανθρώπους να μπλέκουν με πολύ λιγότερα και ακόμα πληρώνουν.

Και ναι, εννοώ αν γίνει κάτι (φτου φτου) μέσα στην πισίνα. Εκεί ξέχνα τις φιλίες και τα ιδανικά. Έρχονται οι κληρονόμοι και σε στέλνουν να μην ξέρεις που να κρυφτείς.

Μπορεί κάποιος από εμάς να είναι καλλίτερος και από όλους τους εκπαιδευτές, αν όμως δεν μπορεί να το αποδείξει τότε και αυτός και όποιος φαίνεται ότι το διοργάνωσε... τρέχει. Ας ρωτήσουμε και κανένα πιο σχετικό με νομικά από μένα, μπορεί να είμαι και υπερβολικός


Αν ισχύει όμως... αξίζει τον κόπο; Μήπως να περιοριστούμε σε καθαρά κολυμβητικά θέματα; Για τα καταδυτικά μπορούμε απλά να επαναλαμβάνουμε ότι έχουμε κάνει στα σχολεία που έχουμε παρακολουθήσει. Εδώ μπορούν να βοηθήσουν και οι DM και AI του συλλόγου (Θάνοοοοο ) κάνοντας το ρόλο του ζευγαριού και δίνοντας συμβουλές μέσα και έξω από το νερό (σίγουρα ξέρουν πως να το κάνουν)

Και για να ελαφρύνω και λιγάκι την κουβέντα και να με συγχωρέσετε που είμαι έτσι γκρινιάρης, δείτε εδώ μερικες ωραίες ασκήσεις
1
2
3

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη neokles : 09-10-07 στις 15:12.
Απάντηση με παράθεση