Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 27-08-08, 12:05
fantomas fantomas is offline
 
Εγγραφή: 07-06-2007
Μηνύματα: 19
Απάντηση: γιατί να είναι κάποιος μέλος του συλλόγου...

Αφού λοιπόν αγαπημένη φίλη Physalia πιανόμαστε από τις λέξεις θεωρώ απαραίτητα τα μέσα για την πραγματοποίηση των σκοπών του συλλόγου.

Απαντώ και στην προσωπική ερώτηση που μου κάνεις. Ξέρεις πολύ καλά ότι λόγω ΕΑΠ και επειδή τα μαθήματα γίνονται μόνο τα σαββατοκύριακα, ο χρόνος μου είναι γενικά περιορισμένος. Παρόλα αυτά ήμουν στη λίμνη Κρεμαστών, στο Καλαμάκι έχω έρθει, στο Α΄λιμανάκι την περίοδο της Καθαρής Δευτέρας (πρωτοβουλία Χρήστου) ήμουν επίσης εκεί. Όσο για το Τσόλις τον Ιούνιο σε πληροφορώ ότι ήμουν σε περίοδο εξετάσεων. Όσον αφορά την Ζάκυνθο έχει ξανασυζητηθεί σε Γ.Σ. Καυταπληκτική ιδέα (έχω πέσει εκεί και έχω γράψει άρθρο σε παλιά ¨Κατάδυση¨) αλλά μάλον το πρόβλημα ήταν η χρονική περίοδος (Σεπτέμβρης).

Δεν είπαμε να συμμετέχουμε όλοι σε όλα. Μιλάμε για καταδυτική δραστηριότητα ως εκδήλωση του συλλόγου. Δοκιμάζουμε και βλέπουμε. Παλιά στην ΕΛΥΔΕ (καταδυτική λέσχη που δυστυχώς δεν υπάρχει πλέον) συνδυάζαμε το τερπνόν με το οφέλειμο. Καταδυτική δραστηριότητα με καθαρισμό και αναψυχή.

Αλήθεια πως είναι δυνατόν να χάσουμε τους στόχους όταν υπάρχει καταδυτική δραστηριότητα;

Και στο κάτω - κάτω αν έχουμε και διαφορετικές απόψεις για κάποια πράγματα δεν τρέχει και τίποτα. Μάλλον υγεία είναι. Αρκεί πάντα να υπάρχει καλή πρόθεση.
Απάντηση με παράθεση