Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 22-06-09, 15:08
poulimenou katerina poulimenou katerina is offline
 
Εγγραφή: 22-06-2009
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 2
καταδυτικο σε...κριση?

Γεια σας.

Σκοπος του post μου ειναι να αναφερω μια κακη συμπεριφορα εκ μερους ιδιοκτητη καταδυτικου στην Κω, στην οποια βρεθηκα για λογους εργασιας προ 10 ημερων.
Στο ξενοδοχειο που εμενα στεγαζεται καταδυτικο στο οποιο μπηκα να ρωτησω αν υπαρχει πλανο καταδυσεων κ γενικα πληροφοριες, μηπως κ ξεκλεβα λιγο χρονο απο την δουλεια μου κ μπορουσα να βουτηξω.
Μπαινω λοιπον μεσα ενα απογευμα,βρισκω τον ιδιοκτητη του καταδυτικου-με το αναλογο υφακι του εξ αρχης βεβαιως-κ τον ρωταω για το πλανο.
Λογικα κ με ρωτησε τι επιπεδο ειμαι-του απαντησα οτι ειμαι divemaster-κ απο ποια σχολη καταδυσης.Μεχρι εδω καλα.
Ο εν λογο ιδιοκτητης μου απαντησε οτι στο νησι δεν υπαρχουν βουτιες για divemaster παρα μονο για αρχαριους κ οτι δε μπορει να με εξυπηρετησει!!!!!!

Λεω απο μεσα μου ''οκ κατι δεν καταλαβε'' κ ξαναρωταω για το πλανο.Η απαντηση ηταν η ιδια.
Οποτε κ φευγω...
Δεκα μερες μετα που γυρισα εχω τις εξης αποριες:
1)ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΚΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΒΑΘΥΤΕΡΕΣ ΤΩΝ 18M?
2)ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΒΑΡΙΟΤΑΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΒΑΡΑΓΕ ΜΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ?
3)ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ 30 ΦΕΥΓΑ ΜΕΤΡΑ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΤΗΝ ΒΟΥΤΙΑ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΩ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ. ΚΑΙ ΣΤΑ 12Μ ΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ......!!???

Τελος να σας ''ευχαριστησω'' τα μαλα κυριε Μαρμαρινε που ησασταν τοσο κατατοπιστικος με το πλανο κ δεν μπηκατε καν στην διαδικασια να εξυπηρετησετε ενα πελατη που μπηκε στον χωρο εργασιας σας.
Με το υφακι κ το ''βαριεμαι να ασχοληθω'' με πεισατε να ψαξω αλλο καταδυτικο στο νησι κ φυσικα να ασχοληθω εδω μεσα με το ζητημα.
Καθεστε που καθεστε...μυγοσκοτωστρα να στειλω?...κ μη χειροτερα


χαιρετω...!!!
__________________
tsalavouta
Απάντηση με παράθεση