Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 10-02-08, 18:09
fivos fivos is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 28-01-2007
Περιοχή: Αθήνα, Αγ.Ανάργυροι
Μηνύματα: 5.011
Απάντηση: Super Shop

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο rasman Εμφάνιση μηνυμάτων
ισως θα έπρεπε να γράφουμε καπου για τα καταδυτικά κέντρα και τα καταστήματα που μας καναν εντυπωση?
Νομίζω οτι αξίζει να αναφέρονται τα μαγαζια που κάνουν καλά τη δουλειά τους.
(...)
Δεν ξέρω αν πρέπει να γράψω όνομα μαγαζιού ή είναι διαφήμηση? Ασ ανοίξουμε ένα θεματάκι.
Πιστεύω ότι όπως πρέπει να αναφερόμαστε επώνυμα όταν έχουμε παράπονα από ένα μαγαζί ή καταδυτικό κέντρο, έτσι πρέπει και να επιβραβεύουμε επώνυμα και τον επαγγελματία που μας άρεσε.
Ακόμη καλύτερα, μπορούμε να λέμε και τα στραβά και τα καλά ενός μαγαζιού που επισκεφθήκαμε - πάντα υπάρχει ένας ευγενικός τρόπος να κάνουμε κριτική.

Ο σωστός επαγγελματίας, θα πάρει το μήνυμα και θα διορθωθεί ενώ τίποτα δεν τον εμποδίζει από το να γραφτεί στο forum και να απαντήσει αν πιστεύει ότι αδικήθηκε από κάποιο σχόλιο.

Όσο για τη "γκρίζα" διαφήμιση που πιθανόν να επιχειρήσει κάποιος - όπως π.χ. να μπει να διαφημίσει το δικό του κατάστημα ή το κατάστημα του φίλου του - όσο πιο πολλοί γινόμαστε εδώ στο forum κι όσο πιο καθαρά τολμάμε να γράφουμε τη γνώμη μας, τόσο η γκρίζα διαφήμιση θα είναι προφανής, θα αποκαλύπτεται και θα γίνει τελικά μια αμελητέα ποσότητα χωρίς νόημα.

Έχουμε δύναμη ως καταναλωτές, ας την αξιοποιήσουμε

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο rasman Εμφάνιση μηνυμάτων
Α! και κάτι άλλο δεν έχω γράψει εδώ και καιρό γιατί καθε μέρα διάβαζα όλα τα θέματα και ήθελα να γράψω παντού!!! Το Forum είναι πολύ super μπράβο σε όλους
Χαίρομαι που σου άρεσε το forum και εύχομαι να βρεις χρόνο να γράψεις σε όλα τα θέματα που σου κίνησαν το ενδιαφέρον, γιατί αν είναι καλό ένα forum αυτό το χρωστάει κυρίως στα μέλη του και την ποιότητα του περιεχομένου
__________________
Φοίβος Βιλανάκης :: μερικές φωτογραφίες μου ::
Απάντηση με παράθεση