Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 22-06-09, 16:56
kmarmarinos kmarmarinos is offline
 
Εγγραφή: 19-06-2008
Περιοχή: Κως
Μηνύματα: 23
Απάντηση: καταδυτικο σε...κριση?

Ευχαριστώ για την κριτική σου

Εάν σε θυμάμαι καλά, με ρώτησες εάν έχει καμιά καλή βουτιά τριγύρω και σου απάντησα ότι εάν είσαι Divemaster και έχεις βουτήξει αρκετά και σε διαφορετικά μέρη, εδώ τριγύρω δεν έχει καλές βουτιές για σένα. Ειδικά όταν βλέπω ότι είσαι με συναδέλφους για δουλειά και δεν είχες πολύ χρόνο.Γιατί να σου πω ότι έχει και μετά να μην μείνεις ευχαριστημένη? Αφού αυτό εισπράτω από τους πελάτες μου με πολλές βουτιές. Δεν είπα για ρηχά και βαθιά, τι σχέση έχει το βάθος? Μάλιστα χαριτολογόντας μου είπες και για το ταξείδι στην Ερυθρά..Για το ύφος τι να πω ? Εγώ φταίω που άφησα άλλους πελάτες για να σε εξυπηρετήσω, γιατί είδα τους συναδέλφους σου έξω να περιμένουν και υπέθεσα ότι βιαζόσουν. Μάλιστα απ' ότι θυμάμαι έστειλα και χαιρετισμούς στους συναδέλφους σου..

Πάντα έχω την απορία γιατί, όλα αυτά δεν τα λέτε απευθείας στον άλλον, για να λυθούν ανθρώπινες παρεξηγήσεις, αλλά μου απευθύνεσαι μέσα από το φόρουμ..

Και πάλι συγνώμη εάν σου άφησα κακή εντύπωση, αλλά σαφέστατα δεν ήταν πρόθεσή μου, ίσως ήμουν απασχολημένος εκείνη την ώρα, ίσως είχα την κακή μου στιγμή. Εγώ πάντως δεν εισέπραξα τότε, έναν δυσαρεστημένο άνθρωπο, αλλιώς θα είχα επανορθώσει.

Ευχαριστώ
Κων/ νος Μαρμαρινός
__________________
Κώστας Μαρμαρινός
Απάντηση με παράθεση