Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Θαλάσσιο Περιβάλλον > Γίνε Οικο-ρεπόρτερ
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο

Εντοπίσατε ρύπανση ή κάποιο άλλο πρόβλημα; Ενημερώστε μας να αντιδράσουμε όλοι μαζί

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 09-09-08, 12:36
Γιώτα Κάππα Γιώτα Κάππα is offline
 
Εγγραφή: 09-09-2008
Μηνύματα: 1
Φεγγαρόψαρο στην Σάμο

Για σου Θάνο.Επιτέλους σε βρήκα!Δεν είμαι καλή με τα Forum(προτιμώ άλλα...σπορ,αν κ ποτέ δεν είναι αργά για ν'αλλάξω γνώμη!) και μπερδεύτηκα λίγο.Λοιπόν,αλίευσαν φεγγαρόψαρο στην περιοχή Όρμου Μαραθοκάμπου,όπως γράφει και η δημοσίευση της εφημερίδας Σαμιακός Τύπος στις 30 Σεπτεμβρίου. Το άφησαν 2 μέρες να το χαζέψει ο κόσμος κ μετά το πέταξαν γιατί σύμφωνα με δημοσιογραφικές μου πληροφορίες(ασχολούμαι λιγο πια με το επάγγελμα) δεν ήξεραν τι να το κάνουν!Κρίμα, γιατί έχουμε ένα καλό Περιβ/κό Μουσείο που θα μπορούσαν τουλάχιστον να το εκθέσουν.Αυτά.
Κάτι ακόμη.Ήμουν επιφυλακτική ως προς το ονοματεπώνυμό μου αλλά βλέπω δεν υπάρχει λόγος.Ονομάζομαι Ιωάννα Καστάνη, όσοι είναι ντόπιοι με γνωρίζουν.Αρθρογραφούσα κλπ. Δεν είχα σκοπό να μπω σε Forum, απλά να φωνάξω για ό,τι δεν μου αρέσει. Ίσως το ακούσει κάποιος υπεύθυνος. Αν χρειαστείτε κάποια βοηθεια στείλτε μου mail γιατί δεν ξέρω αν θα ξαναβρώ το... δρόμο για δω πέρα, αν και για αυτοδίδακτη καλά τα πάω! Χαίρομαι που υπάρχει κόσμος που εξακολουθεί να αγαπά τόσο τη θάλασσα. φιλιά σε όλους.
Απάντηση με παράθεση
 



Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:09.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.