Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > ScubaDive.gr - Το forum του 'ΤΗΘΥΣ' > Συστηθείτε μας
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο

Καλώς ήρθατε στο ScubaDive.gr! Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 01-04-09, 17:53
Το avatar του χρήστη Γιώργος Δεμέτης
Γιώργος Δεμέτης Γιώργος Δεμέτης is offline
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 64
Απάντηση: Καλημέρα σας

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο neokles Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ

Πάμε παιδιά όλοι μαζί!!!

ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ

και παραφράζοντας το γνωστό σύνθημα:
Παρε του μπαμπα σου την μασκούλα Ιριδουλα Ιριδουυυυλα
μηπως μείνει ζωντανή καμια Σαλπούλααααα

Ιριδουλαααα

Καλόοοοο χα χα χα
__________________
Ποτέ ελεύθερη κατάδυση χωρίς ζευγάρι
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 01-04-09, 22:43
Big-Blue Big-Blue is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 08-06-2007
Μηνύματα: 749
Απάντηση: Καλημέρα σας

Καλώς ήρθες Γιώργο.

Παράθεση:
Του λέω βάλε καπέλο στο όπλο εννοώντας βέβαια προστατευτικό λάστιχο στη βέργα. Ε αυτός έβγαλε το καπέλο που φορούσε και το έβαλε στο όπλο!
Θεϊκό!!!

Νεοκλή είσαι καμένος (με την καλή έννοια βέβαια)
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 02-04-09, 08:19
Γιώργος Κεφαλάς Γιώργος Κεφαλάς is offline
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Πόρτο Ράφτη
Μηνύματα: 47
Απάντηση: Καλημέρα σας

Χα χα χα!!!Και παλι ωραιος
Γιωργο ολη η οικογενεια στη θαλασσα ε?ωραια πραγματα.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο neokles Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ

Πάμε παιδιά όλοι μαζί!!!

ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ ΙΡΙΔΑ

και παραφράζοντας το γνωστό σύνθημα:
Παρε του μπαμπα σου την μασκούλα Ιριδουλα Ιριδουυυυλα
μηπως μείνει ζωντανή καμια Σαλπούλααααα

Ιριδουλαααα

Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 02-04-09, 10:12
Το avatar του χρήστη Rabea
Rabea Rabea is offline
 
Εγγραφή: 05-02-2008
Περιοχή: Πυλαία Θεσσαλονίκης
Μηνύματα: 162
Απάντηση: Καλημέρα σας

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Γιώργος Δεμέτης Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ που μου υπενθύμισες με αυτό τον υπέροχο τρόπο πως να μπαίνω εντός θέματος.
Γιώργο,
η αποδοκιμασία ήταν ξεκάθαρα προς το GD και δεν ήταν τόσο εκτός θέματος γιατί ακριβώς από κάτω κάποιος πρότεινε ένα λινκ για επίσκεψη στη σελίδα.
Το λινκ λοιπόν μου θύμησε μέσα από λίγα ποστ με όοοοολους αυτούς τους χαρακτηρισμούς, τον απίστευτο "ενθουσιασμό" και την επαίνεση των δημοσιοποιημένων καλοφωτογραφημένων ψαριών στη βελόνα... πόσο άβολα ένιωθα όταν έβλεπα τα ψυγεία ΓΕΜΑΤΑ ψάρια και τους περήφανους ψαράδες να καμαρώνουν ακόμα και για τα μικρά!
Μου θύμησε λοιπόν τον λόγο που αποχώρησα από το GD μετά από χρόνια συμμετοχής πριν ακόμα γίνεις εσύ μέλος...
Όλη αυτή η έπαρση για τη διαφήμιση της μεγαλύτερης ψαριάς και τα χειροκροτήματα των θεατών για τα πολλά με είχαν στεναχωρήσει πάααααααααρα πολύ γιατί ήταν το 95% των ποστ στο φόρουμ όσο και αν με τον Σημάδη προσπαθούσαμε να στήσουμε τμήμα για την αυτόνομη κατάδυση, για την ελεύθερη κατάδυση και τα αθλήματα της θάλασσας και του νερού γενικότερα.
Γι αυτό λοιπόν ναι, είπα ότι τίποτα δεν έχει αλλάξει στο GD. Δεν το είπα για το καλωσόρισμά σου, ούτε και έβαλα εγώ το λινκ
Για να μη παρεξηγηθώ μια από τις κολλητούλες μου είναι ψαροντουφεκού αλλα με άποψη και ιδεολογία και πάνω από όλα οικολογική συμπεριφορά για την οποία τη σέβομαι και την αγαπώ πολύ.
Μπορεί να μην την έχω πείσει να γίνει αυτόνομη, αλλά δεν έχει σημασία.
Τα παιδιά πάνε για ψάρεμα, εμείς για κατάδυση και το βραδάκι βρισκόμαστε και πίνουμε τα κρασάκια μας... απλά δε τους λέμε ποτέ τι ψάρια είδαμε και που!!!
__________________
“You know, you really shouldn’t call this planet Earth; you should call it Ocean! You get up there in space and look at it, its primary color is blue.”


Arthur Clarke


Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 02-04-09, 10:25
Γιώργος Κεφαλάς Γιώργος Κεφαλάς is offline
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Πόρτο Ράφτη
Μηνύματα: 47
Απάντηση: Καλημέρα σας

Γιωργο εσυ φταις που βγηκε εκτος θεματος η Rabea,γιατι εσυ με ρωτησες γιατι εφυγα απο το GD, και εγω προς απαντηση σου εβαλα το λινκ το οποιο και διαβασε η Rabea με αποτελεσμα να τα παρει και να βγει εκτος θεματος σχολιαζοντας το.Αρα φταις εσυ και μονο εσυ!Rabea καλα δε του τα πα?ε?
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 02-04-09, 10:27
Το avatar του χρήστη Γιώργος Δεμέτης
Γιώργος Δεμέτης Γιώργος Δεμέτης is offline
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 64
Απάντηση: Καλημέρα σας

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Rabea Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώργο,
η αποδοκιμασία ήταν ξεκάθαρα προς το GD και δεν ήταν τόσο εκτός θέματος γιατί ακριβώς από κάτω κάποιος πρότεινε ένα λινκ για επίσκεψη στη σελίδα.
Το λινκ λοιπόν μου θύμησε μέσα από λίγα ποστ με όοοοολους αυτούς τους χαρακτηρισμούς, τον απίστευτο "ενθουσιασμό" και την επαίνεση των δημοσιοποιημένων καλοφωτογραφημένων ψαριών στη βελόνα... πόσο άβολα ένιωθα όταν έβλεπα τα ψυγεία ΓΕΜΑΤΑ ψάρια και τους περήφανους ψαράδες να καμαρώνουν ακόμα και για τα μικρά!
Μου θύμησε λοιπόν τον λόγο που αποχώρησα από το GD μετά από χρόνια συμμετοχής πριν ακόμα γίνεις εσύ μέλος...
Όλη αυτή η έπαρση για τη διαφήμιση της μεγαλύτερης ψαριάς και τα χειροκροτήματα των θεατών για τα πολλά με είχαν στεναχωρήσει πάααααααααρα πολύ γιατί ήταν το 95% των ποστ στο φόρουμ όσο και αν με τον Σημάδη προσπαθούσαμε να στήσουμε τμήμα για την αυτόνομη κατάδυση, για την ελεύθερη κατάδυση και τα αθλήματα της θάλασσας και του νερού γενικότερα.
Γι αυτό λοιπόν ναι, είπα ότι τίποτα δεν έχει αλλάξει στο GD. Δεν το είπα για το καλωσόρισμά σου, ούτε και έβαλα εγώ το λινκ
Για να μη παρεξηγηθώ μια από τις κολλητούλες μου είναι ψαροντουφεκού αλλα με άποψη και ιδεολογία και πάνω από όλα οικολογική συμπεριφορά για την οποία τη σέβομαι και την αγαπώ πολύ.
Μπορεί να μην την έχω πείσει να γίνει αυτόνομη, αλλά δεν έχει σημασία.
Τα παιδιά πάνε για ψάρεμα, εμείς για κατάδυση και το βραδάκι βρισκόμαστε και πίνουμε τα κρασάκια μας... απλά δε τους λέμε ποτέ τι ψάρια είδαμε και που!!!
<<Γιωργο εσυ φταις που βγηκε εκτος θεματος η Rabea,γιατι εσυ με ρωτησες γιατι εφυγα απο το GD, και εγω προς απαντηση σου εβαλα το λινκ το οποιο και διαβασε η Rabea με αποτελεσμα να τα παρει και να βγει εκτος θεματος σχολιαζοντας το.Αρα φταις εσυ και μονο εσυ!Rabea καλα δε του τα πα?ε?>>
Μιά χαρά μου τα είπες
Ένα πράγμα με χάλασε στο φόρουμ σας την πρώτη φορά που είδα πόστ. Αυτό που εμείς το έχουμε βάλει ως προϋπόθεση να μην προσβάλουμε ο ένας τον άλλον με ύβρεις, εσείς δεν το έχετε υιοθετήσει ακόμα εδώ μέσα.

Δεν παρεξηγώ καμία συμπεριφορά ανθρώπων γιατί είμαι διοικητής σε μία μοίρα αεροσκαφών Πυρόσβεσης της Πολεμικής Αεροπορίας, που αναπτύσσεται το καλοκαίρι και έχω συνηθίσει συμπεριφορές διαφόρων χαρακτήρων ανθρώπων.

Αν γίνει συνάντηση που ήδη δήλωσα ότι είμαι μέσα στο τόπικ με την Χαλκιδική, θα ήταν χαρά μου να γνωριστούμε από κοντά.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
__________________
Ποτέ ελεύθερη κατάδυση χωρίς ζευγάρι

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος Δεμέτης : 02-04-09 στις 10:31.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 02-04-09, 10:45
Το avatar του χρήστη Rabea
Rabea Rabea is offline
 
Εγγραφή: 05-02-2008
Περιοχή: Πυλαία Θεσσαλονίκης
Μηνύματα: 162
Απάντηση: Καλημέρα σας

Καλά τα λες Γιώργο Δεμέτη και καλώς ήρθες ξανά στο φόρουμ του ΤΗΘΥΣ.

Μια μικρή ενστασούλα μόνο... ο καθένας εδώ έχει και την επαγγελματική του ιδιότητα και είναι συνηθισμένος σε πολλές συμπεριφορές ανθρώπων. Ολοι μας έχουμε να κάνουμε με τους δίπλα μας, βλέπουμε και ακούμε διάφορα καθημερινά.

Και αν όντως ισχύει πως δεν προσβάλλετε ο ένας τον άλλο με ύβρεις μπράβο σας, σας επαινώ και χαίρομαι αλλά μια επιφύλαξη θα την κρατήσω (και κάτι ακόμα έχει διαφορετικό το GD!! είναι το μόνο φόρουμ που χρησιμοποιεί τόσους θεωρητικά υβριστικούς χαρακτηρισμούς ως επαίνους!!)

Τέλος για τη συνάντηση που αναφέρεις για τη Χαλκιδική το Δ.Σ της ΕΑΘ νομίζω ότι θα είναι θετικό σε γνωριμία και συζήτηση οπότε θα τους το μεταφέρω.
__________________
“You know, you really shouldn’t call this planet Earth; you should call it Ocean! You get up there in space and look at it, its primary color is blue.”


Arthur Clarke


Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 02-04-09, 11:11
Γιώργος Κεφαλάς Γιώργος Κεφαλάς is offline
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Πόρτο Ράφτη
Μηνύματα: 47
Απάντηση: Καλημέρα σας

Rabea,ο Γιωργος εννοει για την συναντηση-που προταθηκε μεσα απο το topic "προσοχη!!στη χαλκιδικη οτιδηποτε κινειται υποβρυχιως ειναι επικηρυγμενο"-μεταξυ μας για να τα πουμε απο κοντα.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Rabea Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά τα λες Γιώργο Δεμέτη και καλώς ήρθες ξανά στο φόρουμ του ΤΗΘΥΣ.

Μια μικρή ενστασούλα μόνο... ο καθένας εδώ έχει και την επαγγελματική του ιδιότητα και είναι συνηθισμένος σε πολλές συμπεριφορές ανθρώπων. Ολοι μας έχουμε να κάνουμε με τους δίπλα μας, βλέπουμε και ακούμε διάφορα καθημερινά.

Και αν όντως ισχύει πως δεν προσβάλλετε ο ένας τον άλλο με ύβρεις μπράβο σας, σας επαινώ και χαίρομαι αλλά μια επιφύλαξη θα την κρατήσω (και κάτι ακόμα έχει διαφορετικό το GD!! είναι το μόνο φόρουμ που χρησιμοποιεί τόσους θεωρητικά υβριστικούς χαρακτηρισμούς ως επαίνους!!)

Τέλος για τη συνάντηση που αναφέρεις για τη Χαλκιδική το Δ.Σ της ΕΑΘ νομίζω ότι θα είναι θετικό σε γνωριμία και συζήτηση οπότε θα τους το μεταφέρω.
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 02-04-09, 11:24
Το avatar του χρήστη Rabea
Rabea Rabea is offline
 
Εγγραφή: 05-02-2008
Περιοχή: Πυλαία Θεσσαλονίκης
Μηνύματα: 162
Απάντηση: Καλημέρα σας

Κατάλαβα σε ποιά συνάντηση αναφέρθηκε ο φίλος σου!
Γι αυτό και πρότεινα να μετάφέρω το μήνυμα στο ΔΣ της ΕΑΘ εφόσον δε το γνωρίζουν για να το έχουν στα υπόψη τους
__________________
“You know, you really shouldn’t call this planet Earth; you should call it Ocean! You get up there in space and look at it, its primary color is blue.”


Arthur Clarke


Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 02-04-09, 11:30
Το avatar του χρήστη Γιώργος Δεμέτης
Γιώργος Δεμέτης Γιώργος Δεμέτης is offline
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 64
Απάντηση: Καλημέρα σας

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Rabea Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά τα λες Γιώργο Δεμέτη και καλώς ήρθες ξανά στο φόρουμ του ΤΗΘΥΣ.
Τέλος για τη συνάντηση που αναφέρεις για τη Χαλκιδική το Δ.Σ της ΕΑΘ νομίζω ότι θα είναι θετικό σε γνωριμία και συζήτηση οπότε θα τους το μεταφέρω.
Βλέπω ότι μένεις Θεσσαλονίκη.
Από 1-6-09 έως 31-10-09, θα βρίσκομαι στο αεροδρόμιο της Καβάλας.

Στην Βόρειο Ελλάδα έχουμε πολλά μέλη σαν φόρουμ. Δεν θα ήταν κακή και μία συναντησούλα εκεί πάνω κατά τις 10 Ιούνη ας πούμε. Έμαθα ότι έχει ωραία μαγαζιά για μπυροκατάνυξη
__________________
Ποτέ ελεύθερη κατάδυση χωρίς ζευγάρι
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα



Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:44.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.