Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Άλλα Θέματα > Οτιδήποτε άλλο...
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο

...δεν κολλάει πουθενά, αλλά έχει σχέση με την κατάδυση (εεε δεν μπορούμε να τα προβλέπουμε και όλα)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 12-12-08, 21:21
Το avatar του χρήστη DHMHTRHS
DHMHTRHS DHMHTRHS is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 12-06-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.435
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

Λυπάμε που το γράφω αλλά και που το λέω .................. σύμφωνα με αυτά που έχουν μεταδώσει τα ΜΜΕ μέχρι τώρα η υπεράσπιση του Δολοφόνου θα βγάλει τους περισότερους μάρτυρες αναξιόπιστους !!!!!!

Γιατί στην προσπάθεις τους να αποκαλήψουν (-αποκρύψουν) σε εμάς γεγονώτα με μια μικρή "ίσως" υπερβολή έρχωνται σε αντίθεση με βασικά στοιχεία της προανάκρησης !!!!

ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΥΛΑΕΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΖΗΤΑΕΙ!!!!!!!!
__________________
Δώσε στη ζωή σου κάτι όχι τη ζωή σου για κάτι.
Απάντηση με παράθεση
  #82  
Παλιά 12-12-08, 23:56
Το avatar του χρήστη elpapas
elpapas elpapas is offline
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 90
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Physalia Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα, περιέργως, με καλύπτει προς το παρόν η προσέγγιση του ΣΚΑΙ
Συμφωνώ και εγώ..
__________________
Παπαδόπουλος Ηλίας
elpapas
Blogspot
Facebook
Απάντηση με παράθεση
  #83  
Παλιά 13-12-08, 18:04
Το avatar του χρήστη Physalia
Physalia Physalia is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.525
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

Απάνθισμα Μεμονωμενωπεριστατικών

Καλό μας ΣΚ!
__________________
The fish doesn't think because the fish knows everything
Απάντηση με παράθεση
  #84  
Παλιά 13-12-08, 23:13
fivos fivos is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 28-01-2007
Περιοχή: Αθήνα, Αγ.Ανάργυροι
Μηνύματα: 5.011
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

Κάλεσμα/Διακήρυξη για τη συγκρότηση ενος Δικτύου/κινήματος δημοσιογραφίας/αντιπληροφόρησης απο τους πολίτες για τους πολίτες:
http://diktio.pbwiki.com/

Update 12-12-08: Δίκτυο Δημοσιογραφίας των Πολιτών

...κι εδώ μια προσπάθεια συλλογής υλικού, βασισμένου στην λογική των tags (ενσωμάτωση ετικετών αναγνώρισης στο κάθε αρχείο)
χωρίς κομματικές καθοδηγήσεις και λογοκρισίες:
http://www.radiobubble.gr/griots



ΥΓ: Κάμερα ζωντανής αναμετάδοσης από Σύνταγμα (δεν ξέρω για πόσες ώρες ακόμη θα λειτουργεί):
http://mfile.akamai.com/61609/live/r...061.asx?prop=e
__________________
Φοίβος Βιλανάκης :: μερικές φωτογραφίες μου ::
Απάντηση με παράθεση
  #85  
Παλιά 13-12-08, 23:50
Το avatar του χρήστη emmy
emmy emmy is offline
 
Εγγραφή: 28-11-2007
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μηνύματα: 137
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων

Να θυμισω οτι ειχαμε θυματα? οτι δολοφονηθηκε ενας μαθητης? και μαλιστα απο οργανο της "ταξης"?
ή δεν ηταν αυτοδικια αυτο αλλα διατεταγμενη υπηρεσια και δεν μετραει?



απο ποτε θρηνουμε περισσοτερο για βιτρινες και θεσεις εργασιας απο οτι για ανθρωπινες ζωες????
απο τοτε μηπως που οι ανθρωποι εγιναν στατιστικα δεδομενα και καταναλωτες?
Μηπως ειχε ταξει κανεις στους φιλους σου οτι θα δουλεψουν στο δημοσιο εφ'ορου ζωής? Καπιταλισμο δεν εχουμε ή το ξεχναμε οποτε βολευει?

Εχω κατι ελιες στο χωριο για μαζεμα αν πεινανε τα παιδια....

Απο την αλλη μεριά, ξεπερνας το θανατο με ευκολια που ανατριχιαζει....

Κι αν στους φιλους σου οντως εταξαν σιγουρο ψωμι εφόρου ζωης , να θυμασαι οτι οι γονεις του αλεξη του ειχαν ταξει οτι θα μεγαλωσει , οτι θα γινει αντρας, θα γελασει, θα κλαψει, θα κανει ερωτα και να εισαι σιγουρη οτι τιποτα απο αυτα δεν θα συμβει ΠΟΤΕ.

Μα τοσο πολυ εχει αλλαξει η ιεραρχεια αξιων και δεν το εχω παρει χαμπαρι???


...2 μέρες δεν μπήκα στο forum και έχει γραφτεί ολόκληρος τόμος!!!
Αν και πιστεύω ότι το θέμα έχει εξαντληθεί (δεν μπορούμε να αλλάξουμε γνώμη για κάποια πράγματα...), θα προσθέσω κάποια σχόλια ακόμα:

1) Ο μαθητής σκοτώθηκε, δεν δολοφονήθηκε. Μπορεί να είναι αποτέλεσμα της κρίσης των αξιών μας να γινόμαστε Ευαγγελάτοι-Εισαγγελάτοι και να βάζουμε ταμπέλες που μας εξυπηρετούν για να αποδείξουμε ότι έχουμε δίκιο, αλλά καλό είναι να κρατάμε μια πιο μετριοπαθή στάση στους χαρακτηρισμούς μας.

2) Αυτοδικία βάση αστικού δικαίου είναι:
''Η ικανοποίηση της αξίωσης από το δικαιούχο αυτοδύναμα και χωρίς τη βοήθεια της αρχής (αυτοδικία) επιτρέπεται μόνο όταν η βοήθεια της αρχής δεν μπορεί να φτάσει έγκαιρα και υπάρχει κίνδυνος από την αναβολή να ματαιωθεί ή να δυσκολευτεί σημαντικά η πραγμάτωση της αξίωσης''.
Επομένως εξ'ορισμού δεν ήταν ''αυτοδικία''. Μάλλον, θα διαφωνήσουμε στο τι ήταν... εγώ πιστεύω ότι ήταν μεμονωμένος, κακός χειρισμός του αστυνομικού που οδήγησε σε ατύχημα.
Στην περίπτωση βέβαια τραυματισμού/θανάτου αστυνομικού, αρκετοί λένε ''...αυτού, ήταν η δουλειά του, ήξερε τον κίνδυνο'', και το θέμα θεωρείται λήξαν...

Προσωπικά θρηνώ για όλα τα θύματα βίας, τραμπουκισμού, βανδαλισμού, φασισμού. Και την τελευταία εβδομάδα ένιωσα πραγματικά τι θα πει φασισμός. Όταν πχ με διώχνουν από την δουλειά μου για να μην πέσω θύμα των γεγονότων (αφού περιμέναμε να μας κάψουν/πυρπολήσουν/λιθοβολήσουν), ή όταν πχ επί μία εβδομάδα είμαι επισκέπτης στην πόλη μου (αφού δεν μπορώ να κυκλοφορήσω στη μισή Αθήνα και στην υπόλοιπη μισή Ελλάδα χωρίς να κινδυνέψει η σωματική μου ακεραιότητα), ας μου πει κάποιος ότι αυτό δεν είναι φασισμός.
Στα δικά μου μάτια, κάποιοι 15χρονοι με έφεραν σε αυτή τη θέση προκαλώντας τα επεισόδια, επομένως συναισθηματικά έχω αδειάσει, έχω παγώσει, έχω οργιστεί.
Παραδέχομαι ότι είμαι πολύ φορτισμένη συναισθηματικά και πιθανόν όχι αντικειμενική, αλλά αυτό μου βγαίνει...

3) Τώρα γιατί χρειάζεται να ειρωνευόμαστε κάποιους οικογενειάρχες που έμειναν άνεργοι, πραγματικά δεν το αντιλαμβάνομαι. Μάλλον και αυτό είναι αποτέλεσμα της κρίσης των αξιών μας.
Απάντηση με παράθεση
  #86  
Παλιά 14-12-08, 03:13
Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ is offline
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 709
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

εμμυ,

εχεις δικιο να λες οτι ειναι φασισμος το να μην μπορεις να κυκλοφορησεις στην ιδια σου την πολη,ομως θα προσθεσω για πολλοστη φορα οτι αμφιβαλλω για το αν την πολη την καψανε οι 15 χρονοι , ή οι αναρχικοι (οι πραγματικοι αναρχικοι, οχι οι χουλιγκανς)....την πολη την εκαψαν σιγουρα φασιστες απο οπου κι αν προερχονται...ξερεις κατι εμμυ, αν δεν ειχαν γινει τα καψιματα , τη δευτερα στους δρομους θα ηταν 500 χιλιαδες ανθρωποι...

εμμυ ο μαθητης δεν σκοτωθηκε, δολοφονηθηκε.... και μια που ανεφερες το δικαιο, θα σου ζητησω να μου ορισεις τι ειναι φονος εστω και εξ αμελειας (αν σωνει και καλα δεχτουμε οτι οι ζαρτινιερες για μια ακομα φορα μετακινηθηκαν)...
ο θανατος ενος πολιτη δεν ειναι επαγγελματικο λαθος...ποσο μαλλον ατυχημα οπως λες....εδω μαλιστα σφαλεις οικτρα, ατυχημα ειναι να περπατας στο δρομο και να πεσει ενα δεντρο πανω σου....το να βριζεις καποιον και να του πετας πλαστικα μπουκαλια και αυτος να τραβαει κανονι και να πυροβολει δεν στοιχειοθετει ατυχημα εμμυ οτι και να λες....

αλλα οπως και να εχει ουτε να λιντσαρω θελω τον τυπο ουτε να τον στειλω εγω στη φυλακη, δεν ειναι δουλεια μου. Ειναι ομως δικαιωμα μου να εχω αποψη και η αποψη μου ειναι οτι ο συγκεκριμενος αστυνομικος δεν εβλεπε απεναντι του ενα πιτσιρικα αλλα ενα εχθρο και ως τετοιον τον εξαφανισε απο το χαρτη...
και με τη σταση μου θελω να δειξω οτι ουτε εγω αλλα ουτε και οσοι συμμεριζονται τις αποψεις μου θα επιτρεψουμε να παρανοηθει η αιτια που οδηγησε σε αυτη την τραγωδια που δεν ειναι αλλη απο μια βαθεια αντιδημοκρατικη ασκηση εξουσιας....

Κατα τα λοιπα και επουσιωδη , δεν ειρωνευτηκα αγνωστους ανθρωπους σε μενα (τους φιλους σου εν προκειμενω).
Ειρωνευτηκα (ακομψα ισως, αλλα παθιασμενα και ντομπρα) τη φραση οτι ΘΡΗΝΕΙΣ χαμμενες θεσεις εργασιας οταν, την ιδια στιγμη, ενα μεγαλο κομματι της χωρας θρηνει ενα χαμενο παιδι...
Ξερεις πολυ καλα εξαλλου οτι δεν ανηκω στους βολεμενους, η κριση επηρρεαζει βαθεια το επαγγελμα μου και επιτεινει την ανασφαλεια μου.
Ισως θα επρεπε να διατυπωνεις καλυτερα την αγανακτηση σου δικαιη ή αδικη, αν βεβαια ηταν προβλημα διατυπωσης.

ακομα και τωρα ομως δεν σε βλεπω (και πολλους αλλους μαζι σου) να θρηνεις για την αδυναμια μας να απαλλαγουμε απο μια εξουσια η οποια ασελγει πανω στα δημοκρατικα σου πιστευω ανταλλασωντας τα νερα της λιμνης με την περιουσια τη δικη σου και τη δικη μου (για να φερω ενα ευκολο παραδειγμα). Γιατι αραγε?

Τοσες μερες γραφω προσπαθώντας να επικοινωνησω με συνανθρωπους και να μεταφερω την αγωνια μου για την παθητικοτητα με την οποια ο ελληνας πολιτης αποδεχεται τον πολιτισμικο ξεπεσμο, την απροκαλυπτη κλοπη, την στρεβλωση αξιων και προτεραιοτητων

Αν μη τι αλλο η σπιθα της τελευταιας βδομαδας εφερε την πολιτικη κουβεντα ξανα στο προσκηνιο. Αναγκασε ανθρωπους να ορισουν το συστημα ιδεων τους και να το μοιραστουν με αλλους....ειναι ενα κερδος....

δεν φτανει μονο αυτο...χρειαζονται και δρασεις, αλλα ειλικρινα δεν ξερω ποιες, οχι ομως γιατι ανηκω στον καναπε (μακρια απο μενα!) αλλα ισως γιατι δεν ειμαι αρκετα εξυπνος στο να τις σκεφτω.......και εδω ειναι που χρειαζεται ενα καλο brainstorming,

Καιι ερωτω ...νιωθετε οτι χρειαζομαστε αλλαγη ή οχι?
__________________
Scuba around the globe
www.aqualized.com


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ : 14-12-08 στις 03:17.
Απάντηση με παράθεση
  #87  
Παλιά 14-12-08, 07:03
Το avatar του χρήστη paris
paris paris is offline
 
Εγγραφή: 02-09-2007
Μηνύματα: 88
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

Κι εγώ θα πω απλά ότι είμαι πεπεισμένος ότι αυτό που έγινε ήταν μια στυγερή δολοφονία από έναν παρανοϊκό, πιθανότατα ακροδεξιό ένστολο, ορμόμενη από το καθεστώς ατιμωρησίας που έχει κατοχυρώσει η ελληνική δικαιοσύνη για όλους τους ένστολους που δολοφονούν. Μια σχετική λίστα έχει αναρτηθεί παραπάνω.

Το επιχείρημα "τι μιλάτε, θα μιλήσει η δικαιοσύνη" προσβάλει τη νοημοσύνη μου, κάθε φορά που το ακούω θεωρώ ότι αυτός που το εκστομίζει με θεωρεί ανόητο, βλάκα, πρόβατο. Αν δεν υπήρχε το ερασιτεχνικό βίντεο κι αν οι αντιδράσεις δεν είχαν πάρει αυτή την έκταση, θα είχε επικρατήσει και αυτή τη φορά το αρχικό κλασικό σενάριο «δεχτήκαμε επίθεση με πέτρες και μολότωφ, πυροβόλησα στον αέρα και η σφαίρα εξοστρακίστηκε». Η αρχική κατηγορία θα ήταν φόνος εκ προθέσεως, στο δικαστήριο θα μετατρεπόταν σε φόνο εξ αμελείας και ο δολοφόνος θα έτρωγε το πολύ πολύ μερικούς μήνες με αναστολή μέχρι το εφετείο όπου εκεί θα αθωωνόταν. Αυτοί που ασχολούνται με τα νομικά ας το ψάξουν, είναι καρμπόν σύστημα σε όλες τις δολοφονίες από αστυνομικούς από τη μεταπολίτευση και μετά.

Το ίδιο και με το "έχουμε δημοκρατία, τα παράπονά σας στις εκλογές". Μα αν οι εκλογές μπορούσαν να αλλάξουν τα πράγματα θα ήταν παράνομες. Υπάρχει έστω ένας στοιχειωδώς νοήμων άνθρωπος που βλέπει ουσιαστικές διαφορές ανάμεσα στα κόμματα που διεκδικούν την εξουσία; Ή που θεωρεί ότι μπορεί να υπάρξει κόμμα που να καταργήσει τις αιτίες που γέννησαν τα γεγονότα που ζήσαμε και συνεχίζουμε να ζούμε; Γιατί αυτό που με εκνευρίζει στις κουβέντες αυτών που εξοργίζονται με αυτά που γίνονται δεν είναι η οργή τους για τις καταστροφές, απόλυτα δικαιολογημένη ειδικά όταν μιλάμε για μικρές επιχειρήσεις, περίπτερα κλπ, αλλά ο ακραίος άκρατος ατομικισμός τους. Η πάρτυ μου, η ησυχία μου, η βόλτα μου, η δουλίτσα μου. Η άρνηση να αναγνωρίσουν ότι έχουμε να κάνουμε -τουλάχιστον αν μη τι άλλο- με ένα κοινωνικό φαινόμενο. Που έχει αιτίες.

Αυτό που ζήσαμε αυτές της μέρες ήταν ότι τμήματα της κοινωνίας (είτε μας αρέσει είτε όχι αυτοί που σπάσαν κάψαν λεηλατήσαν είναι τμήματα αυτής της κοινωνίας) κατέβηκαν επιθετικά στους δρόμους πολλών αστικών κέντρων, τόσο μαζικά και επιθετικά που δεν ήταν δυνατό να ελεγχθούν και προκάλεσαν ισχυρό πλήγμα στην ομαλή λειτουργία του πολιτικού και κοινωνικού συστήματος. Η εικόνα την Κυριακή το βράδυ όπου την ώρα που η Αθήνα πυρπολείται, όλες οι αστυνομικές δυνάμεις έχουν μαζευτεί γύρω από το κοινοβούλιο για να το προστατεύσουν, τα λέει όλα. Αυτό το πράγμα οποιοσδήποτε νηφάλιος παρατηρητής θα το ονόμαζε εξέγερση κι έτσι θα το καταγράψει η ιστορία. Εξέγερση που ανέδειξε ένα σωρό προβλήματα και είναι κατανοητό ότι η ανάδειξη των προβλημάτων δεν είναι για όλους κάτι το θεμιτό. Όσο όμως κι αν στρουθοκαμηλίζουμε και παριστάνουμε πως δεν τα βλέπουμε, γιατί μας χαλάν την αισθητική και κυρίως διακυβεύουν τη βόλεψή μας, αυτά υπάρχουν και θα συνεχίζουν να υπάρχουν. Μαζί τους θα συνεχίσουν να υπάρχουν και οι αιτίες που τα γέννησαν με ότι αυτό συνεπάγεται.

Ποιοι συμμετείχαν σε αυτή την εξέγερση; Όλοι όσοι την τσαμπουκαλίδικη πρόκληση του ένστολου δολοφόνου "έλα ρε τσόγλανε" (δεν ήμουν εκεί, αλλά ακούγεται ξεκάθαρα στο ερασιτεχνικό βίντεο) την πήραν προσωπικά. Κι αυτοί δεν ήταν μόνο αριστεροί, αναρχικοί κλπ. Κάποιοι από αυτούς που βρέθηκαν αυτές τις μέρες στους δρόμους δεν βγήκαν καν στους δρόμους, εκεί ήταν πάντα κι εκεί θα συνεχίσουν να είναι, μόνο που τώρα συναντήθηκαν όλοι μαζί. Είναι όλοι αυτοί που δεν φοβήθηκαν να ρισκάρουν κάτι γιατί δεν έχουν τίποτα για να το ρισκάρουν. Ούτε φοβήθηκαν μην καταστρέψουν το μέλλον τους, γιατί είναι ούτως ή άλλως κατεστραμμένο και δεν έχουν να ελπίζουν σε τίποτα. Είναι όλοι αυτοί "που δεν έχουν τίποτα να χάσουν". Κι όπως είδαμε όλοι, ακόμα κι αυτοί που μέχρι τώρα διασχίζαμε την πόλη με σκυμμένο το κεφάλι, είναι πολλοί, πάρα πολλοί κι ο κύκλος μεγαλώνει συνεχώς περικλείοντας κι άλλους. Στις μέρες μας για ένα μεγάλο μέρος της κοινωνίας αυτός ο κίνδυνος είναι ορατός. Κάποιοι που βλέπουν αυτόν τον κίνδυνο να τους απειλεί, συζητάν γι' αυτόν, αναλύουν τις αιτίες του, διαμαρτύρονται, διαδηλώνουν, οργανώνονται, δρουν ενεργητικά. Άλλοι προσπαθούν να την παλέψουν με αυστηρά προσωπικές λύσεις, πράγμα ενίοτε ατελέσφορο και πολλές φορές μίζερο. Αν ανάμεσα στους τελευταίους εκδηλώνονται οι πιο ακραίες αντιδράσεις οργής για τα τελευταία γεγονότα, αυτό είναι απόλυτα κατανοητό. Ένας λόγος που εξοργιζόμαστε με κάτι ή κάποιον, είναι γιατί κατά βάθος ταυτιζόμαστε με αυτόν, γιατί φοβόμαστε μη βρεθούμε στη θέση του.

Το ερώτημα «αλλάζει κάτι με το να καταστρέφεις τα μαγαζιά του κόσμου» προφανώς και είναι ρητορικό. Σε καμία περίπτωση δε δικαιολογώ τις καταστροφές, αυτό που θέλω να πω είναι ότι κατανοώ αυτό που έγινε. Ότι δεν παριστάνω ότι έπεσα από τα σύννεφα, ότι ήταν κάτι που είχε προβλεφθεί κι ήταν αναμενόμενο ότι θα συμβεί. Κατά πολλούς άργησε κιόλας.


υ.γ. Συνθήματα που άκουσα ή είδα γραμμένα σε τοίχους στη χθεσινή πορεία στη Θεσσαλονίκη:


"Πλιάτσικο κάνουν οι τράπεζες"
"Φονιάδες των λαών νοικοκυραίοι, φαντάζετε ωραίοι πνιγμένοι μες στα χρέη"
"Αν όλη η ζωή σου είναι ένα αμαξάκι καλύτερα κάψτο μόνος σου"
"Δεν ήταν ατύχημα, ήταν η ουσία του κράτους"

κλπ
Απάντηση με παράθεση
  #88  
Παλιά 14-12-08, 07:09
Το avatar του χρήστη paris
paris paris is offline
 
Εγγραφή: 02-09-2007
Μηνύματα: 88
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων

Αν μη τι αλλο η σπιθα της τελευταιας βδομαδας εφερε την πολιτικη κουβεντα ξανα στο προσκηνιο. Αναγκασε ανθρωπους να ορισουν το συστημα ιδεων τους και να το μοιραστουν με αλλους....ειναι ενα κερδος....
Απάντηση με παράθεση
  #89  
Παλιά 14-12-08, 16:19
Το avatar του χρήστη Physalia
Physalia Physalia is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.525
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

H συνέντευξη του Νίκου Ρ. στην ελευθεροτυπία
__________________
The fish doesn't think because the fish knows everything

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Physalia : 14-12-08 στις 22:15. Αιτία: τα υπόλοιπα σχόλια ήταν περιττά ούτως ή άλλως
Απάντηση με παράθεση
  #90  
Παλιά 14-12-08, 18:54
fivos fivos is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 28-01-2007
Περιοχή: Αθήνα, Αγ.Ανάργυροι
Μηνύματα: 5.011
Απάντηση: Ευτυχώς μας προσέχουν

www.iospress.gr: ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΜΙΑΣ ΕΞΕΓΕΡΣΗΣ - Πώς να κρυφτείς απ' τα παιδιά
__________________
Φοίβος Βιλανάκης :: μερικές φωτογραφίες μου ::
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα



Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:28.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.