Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > ScubaDive.gr - Το forum του 'ΤΗΘΥΣ' > Συστηθείτε μας
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο Σημείωσε τα forums ως διαβασμένα

Καλώς ήρθατε στο ScubaDive.gr! Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-06-07, 09:38
Το avatar του χρήστη Ηλίας
Ηλίας Ηλίας is offline
 
Εγγραφή: 20-06-2007
Περιοχή: Α. Λιόσια
Μηνύματα: 23
Smile Καλώς Σας Βρήκα!!!

Καλημέρα, καλώς σας βρήκα και καλή αρχή στο φόρουμ και στον σύλλογο που δημιουργήσατε !!! Είμαι ο Ηλίας, 24 χρονών απο Αθήνα και οι καταδύσεις μπήκαν πραγματικά για τα καλά στην ζωή μου...

Με τις καταδύσεις ξεκίνησα να ασχολούμαι τους τελευταίους 4 μήνες (με κάποιες καθυστερήσεις δυστιχώς απο την σχολή μου, τώρα θα 'πρεπε να 'χα πάρει ήδη το Advanced), όπου μετά την πρώτη μου βουτιά στην θάλασσα η ζωή μου άλλαξε ριζικά! Ψάχνω απεγνωσμένα για καταδυτική παρέα, αφού κανένας απο τους γνωστούς μου δεν ασχολείται με αυτά τα "επικίνδυνα πράγματα" όπως λένε... Προς το παρών βουτάω με καταδυτικό 2 φορές την βδομάδα, έχω τελιώσει το OpenWater και ξεκίνησα σχεδόν αμέσως το Advanced και δε θα σταματήσω εκεί... Γενικά μ' αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια, δεν χάνω ευκαιρία για φύγω εκτός Αθηνών όταν δεν δουλεύω, για μονοήμερες εξορμήσεις.

Ευχαριστώ πολύ που με δεχτήκατε στην παρέα σας και ελπίζω να μοιραστούμε σύντομα καταδυτικές εμπειρίες!!!

Με εκτίμηση, Ηλίας Νικολόπουλος
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 20-06-07, 12:14
Το avatar του χρήστη Χρηστος Ευθυμιου
Χρηστος Ευθυμιου Χρηστος Ευθυμιου is offline
Μέλος ΔΣ του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 11-04-2007
Περιοχή: Άλιμος
Μηνύματα: 2.974
Απάντηση: Καλώς Σας Βρήκα!!!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Ηλίας Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα, καλώς σας βρήκα και καλή αρχή στο φόρουμ και στον σύλλογο που δημιουργήσατε !!! Είμαι ο Ηλίας, 24 χρονών απο Αθήνα και οι καταδύσεις μπήκαν πραγματικά για τα καλά στην ζωή μου...

Με τις καταδύσεις ξεκίνησα να ασχολούμαι τους τελευταίους 4 μήνες (με κάποιες καθυστερήσεις δυστιχώς απο την σχολή μου, τώρα θα 'πρεπε να 'χα πάρει ήδη το Advanced), όπου μετά την πρώτη μου βουτιά στην θάλασσα η ζωή μου άλλαξε ριζικά! Ψάχνω απεγνωσμένα για καταδυτική παρέα, αφού κανένας απο τους γνωστούς μου δεν ασχολείται με αυτά τα "επικίνδυνα πράγματα" όπως λένε... Προς το παρών βουτάω με καταδυτικό 2 φορές την βδομάδα, έχω τελιώσει το OpenWater και ξεκίνησα σχεδόν αμέσως το Advanced και δε θα σταματήσω εκεί... Γενικά μ' αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια, δεν χάνω ευκαιρία για φύγω εκτός Αθηνών όταν δεν δουλεύω, για μονοήμερες εξορμήσεις.

Ευχαριστώ πολύ που με δεχτήκατε στην παρέα σας και ελπίζω να μοιραστούμε σύντομα καταδυτικές εμπειρίες!!!

Με εκτίμηση, Ηλίας Νικολόπουλος
Ηλία, καλώς ήρθες στην παρέα μας

πιστεύω εδώ θα βρεις αυτά που θέλεις, παρέα για βουτιές και πολλές άλλες δραστηριότητες, έχεις λοιπόν μεγάλη επιλογή και όταν ψάχνεις παρέα για βουτιά είμαστε.....
Να έχεις πάντα καλές και ασφαλείς βουτιές.
__________________
Μέλος ΔΣ του Σ.Ε.Α ΤΗΘΥΣ
http://christos-efthymiou.blogspot.gr/
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:19.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.