Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Καταδυτική Επικαιρότητα > Νέες εκδόσεις
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο Σημείωσε τα forums ως διαβασμένα

Εκδόσεις σχετικές με την κατάδυση, νέα DVD κ.λπ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 14-06-15, 16:04
Το avatar του χρήστη Πολικός
Πολικός Πολικός is offline
 
Εγγραφή: 07-01-2009
Μηνύματα: 67
Απάντηση: Περί κλεφτοκοτάδων και μπουγαδοκλεφτών

Έχετε απόλυτο δίκιο, το αντιλαμβάνομαι οτι κουράζω το φόρουμ και ζητώ συγνώμη. Όμως φαντάζομαι και εσείς θα θέλατε να δώσετε μια απάντηση άμα είχατε δεχθεί μια προσωπική επίθεση λάσπης με χουλιγκάνικο λεξιλόγιο και φασίζουσα πλοκή που ο σκοπός της είναι να αφήσει "σκιές" και να ικανοποιήσει την εγωπάθεια του επιτεθόμενου. Στη ζωή μου έχω μάθει να αντιστέκομαι στο φασισταριό και να απαντώ δημοσίως στους σύγχρονους γκεμπελίσκους μπας και κάποτε εκλείψει το θράσος τους.


Προσωπικά, δεν είχα καμία αντιπαλότητα με τον Δημήτρη αφού μέχρι τώρα τον είχα βοηθήσει πολλάκις, τόσο στα δημόσια φόρα όσο και απαντώντας στα e-mail που μου είχε κατά καιρούς στείλει αναζητώντας στοιχεία κλπ. Αλλά υπάρχουν και όρια...


Αγαπητέ fivos, του λόγου μου το αληθές μπορείς να το επιβεβαιώσεις και μόνος σου. Αν το θες πίνουμε καφεδάκι και σου δείχνω στα email μου το πότε γράφτηκαν και στάλθηκαν τα εν λόγω κείμενα καθώς και την έρευνα πίσω τους.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 18-06-15, 17:48
Το avatar του χρήστη altsam
altsam altsam is offline
 
Εγγραφή: 29-07-2009
Περιοχή: Καλύβια Θορικού
Μηνύματα: 26
Απάντηση: Περί κλεφτοκοτάδων και μπουγαδοκλεφτών

Δυστυχώς ειναι μια πραγματικότητα....

Ο χώρος της κατάδυσης στη Ελλάδα μαστίζεται απο κλεφτοκοταδες...και μπουγαδοκλεφτες...

Περνώντας μέσα από διάφορες ομάδες "εξερεύνησεων" κατέληξα στο ότι....Κλεμένες έρευνες....κλεμένες ιδέες.....κλεμένες φιλοδοξίες...κλεμμένα στίγματα....κλεμμένες φωτογραφίες....κλεμμένα αντικείμενα απο τον βυθό.....ειναι στην ημερήσια διάταξη.

Ματαιοδοξία? Ελληνικό DNA? ποιος μπορει να απαντήσει? μάλλον κανεις!

Το σιγουρο ειναι οτι στην κατάδυση...δεν μπορείς ούτε να σκεφτείς κατι....ακομα και με την σκέψη στο έχουν κλέψει!

Σιχαμάρα μόνο!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη altsam : 19-06-15 στις 11:10.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:48.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.