Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Σχετικά με την Αυτόνομη Κατάδυση > Εκπαίδευση, Προβληματισμοί και Εμπειρίες
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο Σημείωσε τα forums ως διαβασμένα

Ας μοιραστούμε τις εμπειρίες μας, για ακόμη πιο απολαυστικές βουτιές...

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Θα ήθελες να συμμετάσχεις σε μια τέτοιου είδους συστημ
Θα ήθελα να συμμετέχω, αλλά δεν ξέρω που. 22 44,90%
Συμμετέχω ήδη σε συστηματική προπόνηση. 8 16,33%
Προπονούμαι μόνος μου / δεν μου χρειάζεται. 19 38,78%
Ψήφισαν: 49. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 09-10-07, 14:20
Το avatar του χρήστη neokles
neokles neokles is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Περιοχή: Ν. Ψυχικό
Μηνύματα: 1.172
Απάντηση: Χρειάζονται οι αυτοδύτες προπόνηση??

Καταρχήν θα ήθελα να παρακαλέσω όταν γίνεται quote μια δική μου (τουλάχιστον) απάντηση να γίνεται με τρόπο που να μην αλλάζει το νόημα αυτού που έγραψα διότι αποπροσανατολίζει την κουβέντα:

πχ
Έγραψα
Μάλλον όμως προκύπτουν και άλλα ζητήματα. Τι ασκήσεις θα κάνουμε και με πια κριτήρια θα συμμετέχει κάποιος; Μπορεί ένας αρχάριος δύτης να κάνει ασκήσεις rescue;

Στο quote όμως φαίνεται
Αρχικό μήνυμα απο neokles
Μάλλον όμως προκύπτουν και άλλα ζητήματα. Μπορεί ένας αρχάριος δύτης να κάνει ασκήσεις [/color]

Στην παραπάνω ερώτηση λοιπόν δεν έχω πάρει απάντηση (αν υπάρχει), είναι κάποιος από εμάς εκπαιδευτής ώστε να δείξει σε έναν OW δύτη ασκήσεις που γίνονται στο σχολείο Rescue; Είναι σωστό να γίνονται ασκήσεις και εκπαιδεύσεις από ανθρώπους που δεν ξέρουν (ή έστω δεν έχουν πιστοποιηθεί) να το κάνουν;

Μήπως μαθαίνοντας κάποιες ασκήσεις ο δύτης πιστέψει ότι αντικατέστησε την πραγματική εκπαίδευση;
Μήπως σε κάποιο (κούφια η ώρα) ατύχημα η ευθύνη βαρύνει το ΔΣ; Είναι διατεθειμένο να πάρει την ευθύνη;

Παρακαλώ να μην παρεξηγηθεί ο λόγος μου. Απλά δεν θα ήθελα η αξιέπαινη κατά τα άλλα προσπάθεια, να βάλει τους φίλους μου (στο κάτω κάτω) σε μπελάδες (είστε και όλοι καπνιστές τρομάρα σας που να βρω τσιγάρα για όλους )

Απάντηση με παράθεση
 


Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:52.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.