Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Άλλα Θέματα > Καταδυτικά κέντρα και καταστήματα
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο Σημείωσε τα forums ως διαβασμένα

Σχετικά με την καταδυτική αγορά - πείτε τα πράγματα με τ' όνομά τους: τι σας αρέσει, τι σας εκνευρίζει...

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 16-04-08, 07:47
Το avatar του χρήστη Panagiotis
Panagiotis Panagiotis is offline
 
Εγγραφή: 27-09-2007
Μηνύματα: 180
Απάντηση: Subprof.com

Δημήτρη, εχω κάνει πολλές συναλλαγές με το συγκεκριμένο e-shop!

Oταν ενα προϊόν το έχουν στο στόκ, μπορεί να στο στείλουν σε χρόνο ντε-τε. (Έχει τύχει να λάβω κάτι μέσα σε 2 μέρες απο την παραγγελία), αλλά αν δεν το έχουν..μπορεί να περιμένεις κανένα δίμηνο!!! (Και αυτο μου έχει τύχει..)

Όταν δεν έχουν κάτι νεότερο αποφεύγουν να απαντούν στα e-mails, αλλά γεγονός είναι πως πέραν του χρόνου παράδοσης άλλο πρόβλημα δεν έχω αντιμετωπίσει και σε γενικές γραμμές τους θεωρώ αξιόπιστους.

Σου ζήτησαν να κάνεις έμβασμα??? Έχω κάνει και εγώ παραγγελία άνω των 1000€, αλλά τα πήραν απο την κάρτα μου τα χρήματα!!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 16-04-08, 08:04
Το avatar του χρήστη DimitrisK
DimitrisK DimitrisK is offline
 
Εγγραφή: 06-06-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 341
Απάντηση: Subprof.com

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Panagiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου ζήτησαν να κάνεις έμβασμα??? Έχω κάνει και εγώ παραγγελία άνω των 1000€, αλλά τα πήραν απο την κάρτα μου τα χρήματα!!
Ναι πάνω από 1000€ δεν δέχονται κάρτα, και το πρώτο σκούτερ με τον ίδιο τρόπο το αγόρασα.
Προφανώς θα δημιουργήθηκε κάποιο θέμα με τις κάρτες. Το έχω συναντήσει και αλλού.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 16-04-08, 12:37
Dimitris Dimitris is offline
 
Εγγραφή: 06-06-2007
Μηνύματα: 344
Απάντηση: Subprof.com

Πολυ κακη εξυπηρετηση.

Ειχα κανει μια παραγγελεια πριν 2 χρονια και μου εβγαλαν το λαδι. Αφου περασε ενας μηνας και δεν μου απαντουσας στα mail τους πηρα τηλεφωνο να δω το γινεται. Μου ειπαν οτι 3 απο τα υλικα που ειχα παραγγειλει, δεν ηταν διαθεσιμα και ετσι δεν μπορουσαν να ολοκληρωσουν την παραγγελεια, οταν τους ζητησα να την ακυρωσουν, μου ειπαν οτι δεν γινεται και οτι επρεπε να βρω αντιστοιχο προιν αλλης εταιριας. Με το ζορι τους επεισα να αφαιρεσουν τα προϊοντα που δεν ηταν διαθεσιμα και να μου στειλουν τα υπολοιπα.

Επισης να αναφερω οτι η συσκευασια που ειχαν κανει δεν ηταν και οτι καλυτερο αλλα ευτυχως τα υλικα ηταν ολα ενταξει. Τα αγγλικα δε του υπαλληλου που μιλησα ηταν οριακα μετρια.

Αντιθετως για το καταστημα scubastore.com και deepbluedive.com κανενα προβλημα στις 2-3 παραγγελειες που εχω κανει.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 16-04-08, 13:20
Το avatar του χρήστη fin
fin fin is offline
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 386
Απάντηση: Subprof.com

Εκανα 2-3 δουλειες μαζι τους. Ειναι ισπανικο μαγαζι ελληνικης νοοτροπιας δηλαδη κανεις δε βιαζεται αλλα μια χαρα παιδια.
Δεν προκειται πλεον γιατι ειναι too colopiase.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 16-04-08, 13:42
Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ is offline
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 709
Απάντηση: Subprof.com

δεν πιστευω να θες να κουβαλησεις τα σκουτερ μαζι μας στις μαλδιβες? οχι τιποτα αλλο αλλα με τα ρευματα εκει θα πιασεις γουορπ ταχυτητα!!!!
__________________
Scuba around the globe
www.aqualized.com

Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 16-04-08, 14:22
Το avatar του χρήστη DimitrisK
DimitrisK DimitrisK is offline
 
Εγγραφή: 06-06-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 341
Απάντηση: Subprof.com

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΒΕΡΟΥΔΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν πιστευω να θες να κουβαλησεις τα σκουτερ μαζι μας στις μαλδιβες? οχι τιποτα αλλο αλλα με τα ρευματα εκει θα πιασεις γουορπ ταχυτητα!!!!
Μη μου βάζεις ιδέες! Μια που δεν είμαι της φωτογραφίας....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:52.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.